Ana sayfa Haber Call of Duty: Warzone 100 milyon oyuncuyu aştı

Call of Duty: Warzone 100 milyon oyuncuyu aştı

Call of Duty Warzone 100 milyon oyuncuya ulaştı. 3. sezondan birkaç gün önce Warzone önemli bir kilometre taşını geçti.

0

Activision, Call of Duty Warzone oyununun 100 milyon oyuncuyu aştığını duyurdu ve ücretsiz oynanan battle royale atıcı için önemli bir dönüm noktası oldu.

20 Mart 2020’de piyasaya sürüldükten bir yıldan biraz fazla bir süre sonra, Call of Duty: Warzone bir başka önemli kilometre taşına daha ulaştı: Activision bugün, büyük savaş oyunlarının toplamda 100 milyondan fazla oyuncuya ulaştığını duyurdu.

Tüm LA Noire ve Max Payne 3 DLC’si artık PC’de ücretsiz

CALL OF DUTY: WARZONE ÖNEMLİ BÜYÜME KAYDETTİ

Rakamlar hızla arttı: Warzone, yayınlandıktan bir haftadan kısa bir süre sonra 15 milyon oyuncuya ulaşmıştı ve sadece on günde 30 milyon oyuncuya sayısı elde etmişti. 50 milyona, piyasaya sürüldükten sadece birkaç ay sonra, Nisan 2020’de ulaşıldı, bunu Ağustos’ta 75 milyon ve Aralık’ta 85 milyon izledi. Oynamakta özgür olmak, açıkça Warzone’u kolayca erişilebilir kılar, ancak bu tür bir büyümeyi bir yıldan uzun bir süre boyunca sürdürmek için var olmayan bir fiyat etiketinden daha fazlasını gerektirir.

Warzone 3. sezon, yeni bir harita, tonlarca yeni silah, yeni bir sınırlı süreli etkinlik ve daha fazlasını başlatacak felaket bir nükleer saldırı olayının ardından bu Perşembe günü patlayacak. Warzone 3. sezon güncellemesini 21 Nisan TSİ 21.00 PT / 12.00 ET itibarıyla 22 Nisan TSİ 22.00 TSİ itibarıyla indirebilirsiniz. Platformdan bağımsız olarak güncellemede yaklaşık 25 GB sabit disk alanı harcamayı bekleyin.

Bir süredir etkinlikle ilgili alaylar devam ediyor. Geçen aydan beri, bir gemi enkazının parçası olarak Verdansk’a bir yığın zombi geldi. O zamandan beri yavaş hareket ediyorlar ve oyunculara bu şekilde ürkütücü bir şey geldiği konusunda alay ediyorlar.

Zombiler harita üzerinde ilerledikçe, bir savaş alanındaki kontaminasyon sayacı giderek artıyor. Artık% 100’e ulaştığına göre, Verdansk’ın günleri sayılı gibi görünüyor.

İnkar edilemez derecede etkileyici bir başarı, ancak Infinity Ward ve Raven rahatlamıyor. Uzun zamandır beklenen ve muhtemelen Verdansk’ın yeni bir versiyonunu tanıtacak olan nükleer bomba etkinliği yarın 21 Nisan’da gerçekleşecek. Ayrıca Morgan’ın oldukça zevk aldığı yeni bir zombi sorunu olduğu görülüyor, ancak büyük patlama muhtemelen buna bir son verecek. Elbette, ortadan kalkmayacak bir görünmezlik sorunu ve son zamanlarda oyuncuları öldürülemez tanrılara dönüştüren En Çok Arananlar sözleşmesi gibi bazı zorlu noktalar da var.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here