Ana sayfa Haber BMW Ve Rotterdam, Hibritler İçin“Sadece Elektrik” Bölgesi Oluşturdu

BMW Ve Rotterdam, Hibritler İçin“Sadece Elektrik” Bölgesi Oluşturdu

0

Şu anda ilginç bir geçiş aşamasındayız. Otomobilin çoğunlukla içten yanmalı motorlu arabalardan elektrikli arabalara geçtiği bir zaman.

Geçiş bir süredir devam ediyor ve kısa bir süreç olacak gibi görünmüyor. Bununla birlikte, bazı Avrupa şehirleri, sıkışık alanlarda EV kullanımını artırmak için ilginç fikirler üzerinde çalışıyor.

BMW Nasıl Bir Proje Düşünüyor?

Hollanda’daki Rotterdam şehri, örneğin ilginç bir çözüm için BMW ile ortaklık yaptı. Bir hibrid BMW’de Rotterdam’a girdiğinizde, “Geo-Çit” olarak adlandırılan şeyden geçersiniz ve bir kez yaparsanız, telefonunuz elektrik moduna geçmenizi hatırlatmak için çalacaktır.

Akıllı telefonunuzun çalışması için BMW tarafından geliştirilen bir uygulamaya sahip olması gerekir. Uygulama, aracınızı ve benzin / elektrik kullanımını izler ve tam EV moduna geçmenizi hatırlatır.

Son sonuçlara göre hibrid Bimmer sürücüleri, Rotterdam’da % 90 oranında tam elektrikli güç kullanıyor. Bunlar mükemmel sonuçlar. Hollanda ayrıca; hibrit modellerin elektrikli modellerden çok daha ağır bastığı nadir bir yer.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here