Ana sayfa Haber Bloodborne PS5’te 60FPS olmayacak

Bloodborne PS5’te 60FPS olmayacak

Bloodborne, henüz PS5 için büyük bir yükseltme almadı, ancak Dark Souls III ve Sekiro iyileştirildi.

0

Bloodborne, PS4’ün birçok oyuncu için en önemli oyunlarından biridir. Birçok oyun gibi PS5’te nasıl geliştirilebileceğine dair birçok spekülasyon dolaşıyor. Artık, en azından lansman sırasında, oyunun önemli bir kare hızı iyileştirmesi almadığını doğrulayabiliriz. Ancak, geliştirici FromSoftware tarafından yapılan diğer bazı oyunlar daha iyi durumda.

BLOODBORNE 30 FPS İLE ÇALIŞACAK

From Software oyunlarıyla çalışmaları oldukça üretken olan bir modcu olan Lance McDonald From Software’in PS5’teki oyunlarını test ediyor. Bloodborne’un ne yazık ki 30 fps’ye kilitlendiğini fark etti. “Bloodborne, kötü kare hızıyla hala 30 fps hızında,” şeklinde bir paylaşı yaptı.

Öte yandan, Sekiro ve Dark Souls III’ün her ikisi de gelişmiş kare hızlarına sahip. McDonald, bir tweet’te her iki oyunun da yeni nesil Sony sisteminde 60 fps’de çalıştığını doğruladı. Bu oyunların her ikisi de Bloodborne’dan sonra FromSoftware tarafından piyasaya sürüldü.

NBA 2K21 Xbox Series X’te devasa boyutta

Dark Souls III ve Sekiro, temel PS4’te 30 fps’ye kilitlendi. PS4 Pro’da kapatıldı ancak 60 fps’ye ulaşmadılar. Kendi deneyimlerimize göre Sekiro, Xbox Series X’te de 60 fps’ye ulaşıyor.

McDonald daha önce oyun için kendi 60 fps yamasını yapmıştı. Bu, Sony tarafından yayınlanan oyunun yeni donanımdan yararlanmak için gelecekte hala yamalanması ihtimali olmaya devam ediyor.

DEMON’S SOULS 12 KASIM’DA YAYINA ÇIKACAK

Yazılımdan kataloğundaki eski bir oyunun yeniden yapılanmasında en önemli PS5 lansman oyunlarından biri. Demon’s Souls, PS3’te “Souls” serisini başlattı ve şimdi yeni nesil için yeniden tasarlandı. 12 Kasım’da PS5 ile birlikte satışa sunulacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here