Ana sayfa Yazılım BlackBerry App World 3 kullanıma hazır

BlackBerry App World 3 kullanıma hazır

0

RIM, BlackBerry App World 3″ün tüm BlackBerry akıllı telefon kullanıcıları için hazır olduğunu duyurdu

Kullanıcılar BlackBerry App World 3.0 ile uygulama, oyun ve içerikleri her zamankinden daha kolay keşfedebiliyor ve yükleyebiliyor. BlackBerry App World 3.0 ile BlackBerry akıllı telefonlarını kişiselleştirebilen kullanıcılar en güzel oyun ve eğlenceleri keşfedebiliyor ve sevdikleriyle her zaman ve her yerde iletişim halinde olmak için çeşitli uygulamalara erişebiliyor.

BlackBerry App World 3″ün yeni özellikleri arasında şunlar yer alıyor:

• Gösterişli Yeni tasarım – BlackBerry App World, kullanıcıların en yeni ve harika uygulamaları ve içerikleri keşfedebilmelerine yardımcı olmak üzere geliştirildi. Kullanıcılar BlackBerry App World ana ekranından banner”ları takip ederek bu yenilikleri anında görüp ulaşabiliyor.
• Yeni Kanallar – Kullanıcıların istediklerine daha çabuk ulaşabilmeleri için artık uygulamaların, oyunların ve içeriklerin kendilerine ait özel kanalları var.

• “Hesabım” (My Account) – Ana ekran üzerinden tüm hesap bilgilerine direkt erişim sayesinde BB ID (kimlik) ve ödeme seçenekleri yönetimini kolaylaştırıyor.

• Yeni “Dünyam” (My World) özelliği – My World, kullanıcılara kendi uygulamaları ve statülerine akıcı bir görünüm sağlarken, hangi uygulamaları indirdiklerini ve sildiklerini takip etmelerini, abonelik içerikleri ve hizmetleri yönetmesini de sağlıyor. Uygulamalar için yeni güncellemeler ve abonelik yenileme söz konusu olduğunda kullanıcılar push teknolojisi kullanılarak haberdar ediliyor.

• Uygulama Sosyal Paylaşımı – Bir kullanıcı kendisi için olmazsa olmaz bir uygulama bulduğunda, bunu BBM, Facebook, Twitter, e-posta ve SMS yoluyla, uygulama ayrıntıları ekranı vasıtasıyla, doğrudan paylaşabiliyor.

• Gelişmiş Uygulama Detayları Ekranı – Kullanıcılar hızlı bir şekilde özet alabiliyor, yorumları ve puanlamaları görebiliyor ve ekran görüntülerine (screenshot) göz atmak gibi birçok özellikten yararlanabiliyor.

• Daha Fazla Arama Seçeneği – Kullanıcılar ana ekranda görünen arama çubuğu sayesinde kolayca uygulamaları bulabiliyor ve arama sonuçlarını My World”un yanı sıra kanallar arasında da görüntüleyebiliyor. Her kanalda ayrıca bir arama çubuğu bulunuyor ve kullanıcılar uygulama adı, fiyatı, puanı, en yeni, en uygun ya da en popüler başlıkları altında filtreleme yapabiliyor.
 

BlackBerry OS 5.0+ kullanıcıları cihaz üzerinde güncelleme uyarılarını önümüzdeki günlerde görebilecekler.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here