Ana sayfa Haber Black Shark 4, Asus ve Lenovo gibi rakiplerinden sağlam çıktı

Black Shark 4, Asus ve Lenovo gibi rakiplerinden sağlam çıktı

Black Shark 4'ün, Asus ROG Phone 5 ve Lenovo Legion Duel 2 gibi eğilip bükülmediğine dair bir youtuber inceleme videosu yayınladı. Bu videoda Black Shark 4'ün sağlamlığını göreceksiniz.

0

Black Shark 4 oyun telefonu, Asus ROG Phone 5 ve Lenovo’nun Legion Phone Duel 2 oyun telefonlarından sonra YouTube kanalının ünlü bükülme testinden geçmek için JerryRigEverything’de yer aldı.

2021 oyun telefonları, özellikle bükülme testlerinden dayanıklılık açısından sıkıntı çekti. Son zamanlarda hem Asus ROG Phone 5 hem de Lenovo Legion Duel 2’nin bir miktar bükülme basıncına maruz kaldığında ikiye (hatta üçe) bölündüğünü gördük. Şimdi sıra başka bir oyun telefonu olan Xiaomi Black Shark 4’te…

ASUS ZenFone 8’in çıkış tarihi belli oldu

BLACK SHARK 4 İÇİN DAYANIKLILIK TESTİNDE NELER VAR?

Akıllı oyun telefonu, grubun en ucuzu, yani bu, daha da kötüye gideceği anlamına mı geliyor? Bunu söylemenin tek bir yolu var. O da aşağıda gömülü JerryRigEverything videosunu izlemektir. Burada Zack telefonu olağan ‘dayanıklılık testi’ prosedürlerinden geçirir. Çizme, yakma ve bükme gibi testlerle telefonun dayanıklılığına bakıyor. Videoda Fun Cooler 2 aksesuarının nasıl çalıştığına dair bir açıklama göreceksiniz.

Videoyu izleyemiyorsanız, işte işin özü. Telefon önceden takılmış bir ekran koruyucusuyla birlikte geliyor. Mohs sertlik ölçeğine göre 6. seviyede çizer. 7. seviyede daha derin oluklar vardır. Akıllı telefon şimdiye kadar çok iyi bir dayanıklılık performansı sergiledi.

Bununla birlikte, bu daha basit tasarım, korkunç JerryRigEverything bükme testi sırasında tek parça halinde kalmayı başardığı için avantajlı görünüyordu. Black Shark 4, video sırasında hasara karşı dirençli olduğu kanıtlanan benzersiz fiziksel omuz düğmelerine sahiptir. Öte yandan, şovun sunucusu Zach Nelson, yana monte edilmiş parmak izi sensörünün rutin çizilmeye tepki olarak biraz kötüleştiğini keşfetti.

Aksi takdirde, sonuçlar Black Shark 4 için, özellikle de diğer 2021 oyun telefonlarıyla karşılaştırıldığında, yankılanan bir galibiyet oluşturdu. Nelson, ilginç termoelektrik bileşenini göstermek için telefonun yanında Xiaomi’nin yeni FunCooler 2’sini de sergiledi.

Vlogger, 4’ün Pro varyantının, muhtemelen aşırı ısınma nedeniyle arka arkaya yapılan testlerde AnTuTu puanlarını sabit tutmakta yetersiz olduğunu gösterdi. Artık serinin dayanıklılık açısından üstünlüğü var.

Çerçeve, düğmeler gibi metaldir. Talep üzerine kaldırılabilen omuz düğmeleri dahil. Bunlar hafif bir çekiçle bile hayatta kalır. Ekran beyazlaşmadan önce yaklaşık 25 saniye boyunca doğrudan bir alev alır. Şaşırtıcı bir şekilde, Black Shark 4 şu ana kadar yılın bükülmeyen tek oyun telefonu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here