Ana sayfa Haber Bitcoin 10 Bin Dolar İle Rekora Koşuyor!

Bitcoin 10 Bin Dolar İle Rekora Koşuyor!

0
Yeni Bitcoin vergisi
Digital cryptocurrency gold bitcoin, electronic computer component and american dollar. Business concept of new virtual money

Dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin 10 bin dolar seviyesini geçerek rekor kırmaya devam ediyor. Herkesin çok şaşırmasına neden olan bu kripto para hareketine, kimse tarafından anlam verilemiyor. İşte konu ile ilgili merak ettiğiniz detaylar.

Dünya genelinde birçok kripto para birimi olmakla birlikte, aynı zamanda 12 binden fazla kripto para borsası bulunuyor. Milyar dolarların döndüğü bu tür borsalar sadece kripto paralar üzerinden çalışıyor. İçerisinde EOS, ATOM ve ETH gibi kripto paraların da bulunduğu bu tür borsalarda kral her zaman Bitcoin oluyor.

Bitcoin 10 bin dolar seviyesini geçti

Kripto para borsaları sürekli olarak değişime uğruyor. Mesela Bitcoin 3 Haziran tarihinde 9000 dolar seviyesinin de altına düşmüştü ve bir daha kolay kolay toparlanamadı. İlerleyen süreçte neredeyse 8000 doların altına bile düşecek konuma geldi. Ancak 25 temmuz tarihinden itibaren ciddi bir atağa kalktığını görüyoruz.

Bitcoin 10 bin dolar
82064111 – abstract bitcoin sign built as an array of transactions in blockchain conceptual 3d illustration background

Şimdilerde Bitcoin yaklaşık olarak 10800 dolar seviyelerine kadar yükseldi. Üstelik sadece iki gün içerisinde buralara kadar gelmeyi başardı. Fakat kimse neden böyle bir yükseliş yaşadığını tam olarak tahmin edemiyor. %8 gibi büyük bir artış Bitcoin yatırımcılarına devasa bir kar getirmiş olsa bile, henüz hiç kimse geleceği göremiyor.

Bazı analistler 9000 seviyelerine geri döneceğini düşünüyor. Diğer alt kripto para birimlerinin düşüş yaşaması aslında biraz da buna işaret ediyor. Ancak sağlam bir yatırımcı grubu bulan Bitcoin, bu yükselişini daha fazla sürdürebilir. Sizce Bitcoin daha nereye kadar yükselebilir? Tahminlerinizi yorumlardan bizlerle paylaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here