Ana sayfa Donanım BenQ,Dünyanın İlk 4K HDR 16ms Oyun Projektörünü Piyasaya Sürüyor

BenQ,Dünyanın İlk 4K HDR 16ms Oyun Projektörünü Piyasaya Sürüyor

BenQ TK700STi, güçlü bir oyun deneyimi için en keskin 4K BenQ TK700STi, güçlü bir oyun deneyimi için en keskin 4K çözünürlüğü 16 ms düşük input lag 16 ms düşük input lag

0

BenQ, yeni modeli TK700STi 4K Oyun Projektörü ile yepyeni bir oyun projektörü segmentini başlatıyor ve kullanıcılara performanstan ödün vermeden birinci sınıf bir hepsi bir arada eğlence için 16 ms düşük input lag değeriyle benzersiz 4K çözünürlük kombinasyonunu sunuyor.  2020 yılında Asya Pasifik, Orta Doğu ve Afrika’da arka arkaya üç yıl boyunca 4K projektör segmentinde 1 numaralı pazar payına ulaşan BenQ, bu ürünün lansmanı ile tüketicilerin yaşamlarınıa birinci sınıf yenilikler getirme ve ev sineması, yayın ve oyun ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli ürün segmentleriyle zenginleştirme konusundaki kararlılığını gösteriyor.

BenQ 4K Projektör Kullanım Süresi Ne Kadar?

Pandemi nedeniyle uygulanan karantinalar ve seyahat kısıtlamaları tüm dünyada görsel eğlence tüketimini değiştirdi. Özellikle video oyunlarının hem satışı hem de oynanma süreleri oldukça artmıştı.  BenQ bu artan talebi karşılamak amacıyla türünün ilk örneği bu projektörü üretmek için onlarca yıllık görüntüleme teknolojisi uzmanlığını ve yeni nesil oyun deneyimini bir araya getirerek TK700Sti 4K oyun projektörünü üretti.

TK700STi,  4K çözünürlükte 16 ms giriş gecikmesi ve kullanıcılara FPS, RPG ve spor oyunları olmak üzere çok çeşitli seçeneklere erişim sağlayan HDR oyun uyumluluğu ile sürükleyici görsel ve oyun deneyimini güçlendirir.

“Tüketici eğlence alışkanlıkları salgın sırasında çok hızlı bir şekilde gelişti ve gerçekten birinci sınıf yaşam tarzı teknolojisine olan artan talep, kalıcı bir eğilim haline geldi. Üç yıl üst üste 4K projektör segmentinin bir numaralı oyuncusu olarak BenQ, bu müşteri beklentilerini ve daha fazlasını karşılayan ve oyuncular için daha önce hiç görülmemiş bir sürükleyici deneyim sağlayan TK700STi ile yeni bir oyun projektörü segmenti başlatmaktan gurur duyuyor” şeklinde açıklama yapan BenQ Türkiye Ülke Müdürü Ergin Yavuzol,  seçici oyun izleyicileri için tasarlanan bu modelin optimize edilmiş teknik özellikleriyle 4K çözünürlükte çok çeşitli oyun konsolları ve eğlence cihazları ile eşleştirilebileceğini belirtti.

 

BenQ TK700STi Projektör, Ev Ayarlarına En Uygun Altyapyı Sağlar

BenQ TK700STi 4K Oyun Projektörü, 3.000 lümen yüksek parlaklık, % 96 Rec.709 ve HDR oyun uyumluluk özellikleriyle her ortamda en hızlı yanıt süresiyle en iyi görsel deneyimi sağlar. Kullanıcılar, 2d keystone ve dijital döndürme ayarına sahip bu projektörü her odaya sığdırabilirler,  yalnızca 1,99 metre mesafeden 100 inç ekranda gerçek 4K UHD 8,3 milyon piksel çözünürlükte net ve canlı görüntülerin tüm avantajlarından yararlanabilirler.

Oyuncular İçin Yeni Özellikler

BenQ TK700STi hırslı oyuncular için, 4K çözünürlükte ve 60Hz yenileme hızında minimum 16 ms yanıt süresi sunan “hızlı mod” seçeneğiyle oyun deneyimlerini benzersiz bir şekilde yükseltir. Bu yanıt süresi, ev aydınlatma koşullarından bağımsız olarak 4K çözünürlük, görüntü netliği ve canlı HDR renginden ödün vermeden görülecek en düşük gecikmeli değerdir. Özel olarak tasarlanmış üç FPS, RPG ve SPG (Spor Oyunu) modu, kullanıcılara farklı oyun türleri için görsel, işitsel ve gecikme ayarları üzerinde mükemmel kontrol sağlayarak nefes kesici ayrıntıları garanti eder. TK700STi, yeni çıkan ve klasik AAA oyunlarıyla uyumludur ve PlayStation serisi, Xbox serisi ve Nintendo Switch ile eşleştirilebilir.

TK700STi 4K oyun projektörünün filmler, müzik, spor ve oyunlar için özelleştirilmiş ses modları sağlayan güçlü yerleşik 5W ses veren hoparlörü  BenQ CinemaMaster Audio +2 tarafından desteklenir.

BenQ Projektör, Android TV Desteği de Sağlıyor

BenQ TK700STi ayrıca, kullanıcıların Android TV için Google Play Store’a erişmelerine ve evlerinin rahatlığında 5.000’den fazla Android uygulaması*, film, TV programı, canlı spor, haber, oyun ve müzik içeriğine sahip eğlence dünyasına bağlı kalmalarına olanak tanıyan Google sertifikalı Android TV akışı ile birlikte gelir. Kablosuz projeksiyon özelliği, kullanıcıların Android veya iOS cihazlarına hızlı erişim sağlayarak rahatlığı ve keyfi artırmayı vaat ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here