Ana sayfa Ürün İnceleme BenQ GS2 İnceleme

BenQ GS2 İnceleme

BenQ’nun taşınabilir kablosuz LED projektörü, eğitim ve eğlencede sınırları ortadan kaldırıyor.

0
Benq GS2 İnceleme

BenQ’nun aile odaklı eğlence ve öğrenmenin yanı sıra outdoor yaşam tarzları için tasarlanmış dayanıklı, taşınabilir LED projektörü Benq GS2’yi test merkezimizde ağırladık. Görünümü ile anında pozitif hisler uyandıran Benq GS2, son derece sempatik ve geçtiğimiz yıllarda tanıtılan ve ülkemizde de ilgi gören BenQ GV1 ile aynı izdüşümde ilerliyor. BenQ GV1 gibi Benq GS2 de alışılagelmiş projeksiyon cihazlarından farklı ve kullanımın yanı sıra tasarımda da inovasyon sergiliyor. Benq GS2 1,6 kg ağırlığa sahip ve kareye yakın ölçüleri de 139 x 144 x 139 cm şeklinde. Benq GS2‘nin kutu içeriğine şarj adaptörü gibi standart ürünlerin yanı sıra uzaktan kumandası ve şık bir taşıma çantası da mevcut.

Benq GS2 Outdoor

Kapalı ya da dış mekânda çok rahat kullanılabiliyor. Su sıçramasına ve 0,5 metreden düşmeye karşı korumalı, dolayısıyla evin bahçesi, balkon, teras ve açık havada yapılacak aktiviteler için ideal. Kompakt ve hafif olan Benq GS2, herhangi bir güçlük veya bağlantı kaygısı olmadan her yere kurulabiliyor. 3 saat şarj dayanıklılığı sergiliyor.

Benq GS2 Outdoor Sinema

Benq GS2 portatif projektör, WiFi, HDMI, USB-C veya yerleşik ortam okuyucusunu kullanarak, büyük boyutlu görsel-işitsel içeriği anında yayınlayıp oynatarak ailelerin birlikte eğlenmesi ve öğrenmesi için yeni fırsatlar yaratıyor. Aynı zamanda güçlü bir Bluetooth hoparlör olduğundan ses performansı ile keyfinizi ikiye katlıyor. Filmleri, videoları, müziği ve öğrenim materyallerini herhangi bir iç veya dış mekanda yansıtabilmenize olanak tanıyan Benq GS2, öncelikle tüm kablolu ve kablosuz cihazlarla çalışabiliyor. USB ve HDMI dahil geniş port çeşitliliği söz konusu. Otomatik odaklama, otomatik dikey kilit taşı ve herhangi bir ortamda kolay, anında çalıştırma için ayarlanabilir mafsala da sahip.

Benq GS2

Benq GS2, ailelerin ve çocukların güvenliği, rahatlığı göz önünde bulundurularak tasarlanmış. İzleyicinin konforunu ve görme sağlığını korurken izleme deneyimini optimize etmek için canlı LED ışığı ve mevcut ortam ışığı seviyesini otomatik algılayarak uygun parlaklığı ayarlayan BenQ’nun özel LumiExpert teknolojisi son derece yenilikçi. MP3 ve AAC müzik; XVID, MPEG-4, H.263, .avi, .mkv, .webm, 3gp video; JPG, PNG ve BMP fotoğraf formatlarını destekliyor.

Sınırsız uygulamadan yararlanabilmeniz için dahili Aptoide TV uygulaması ile birlikte geldiğini de belirtelim. Aptoide TV, temelde bir uygulama mağazası. Tamamı ücretsiz 2 bin 500’den fazla uygulama içeriyor. Dünyadaki dijital sinemaların %90’ında kullanılan son derece dayanıklı DLP teknolojisi (Digital Light Processing) ile güçlendirilen GS2, 30.000 saatlik bakım gerektirmeyen LED ışık kaynağıyla birlikte hassas renkler ve keskin netlik ile uzun ömürlü görüntü kalitesi vadediyor.

Mütevazı fiyatıyla da beğenimizi toplayan model, son dönemin en iyi taşınabilir projektörleri arasında.

Benq GS2 Artılar

  • Tasarım
  • Dayanıklılık
  • Kompakt ve hafif
  • Kolay kullanım
  • Aptoide TV uygulaması
  • Fiyat

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here