Ana sayfa Haber Battlefield 5 Güncellendi Ve Artık Daha Heyecanlı: Yama Notları

Battlefield 5 Güncellendi Ve Artık Daha Heyecanlı: Yama Notları

0

Battlefield 5‘in ikinci serbest DLC genişlemesi artık mevcut. Geliştirici DICE, Bölüm 2’nin ilk dalgasını yayınladı: Lightning , PS4, Xbox One ve PC’deki içeriklerin tamamı bu yama notlarıyla yenilendi. Yeni bir mod, silahlar ve oyun düzeltmeleri ile oyun artık çok daha keyifli.

Battlefield 5 Oyununda Neler Değişti ?

Bu haftanın ilavelerine,“daha ​​sıkı ve daha yoğun bir Conquest versiyonu”olarak tanımlanan yeni bir mod olan Squad Conquest geliyor. Burada 8 takıma bölünmüş 16 oyuncunun her birinin “daha fazla taktik düzen” içeren Arras, Rotterdam ve Hamada haritalarının daha küçük versiyonlarında savaşması gerekiyor.

Ayrıca, geliştirici oyuna birkaç yeni silah ekledi: Zk-383 SMG (Medic sınıfı), Modele 1944 yarı otomatik tüfek (Saldırı sınıfı) ve M1922 MMG (Destek sınıfı). Bunların kilidini; Ocak ve Şubat aylarında haftalık zorluklar tamamlayarak açabilirsiniz. Yeni bir araç olan Tank Avcısı da 2. Bölümün bir parçası olarak yolda.

Yeni Mod: Squad Conquest

Squad Conquest; takım başına iki kadronun mevcut üç haritanın daha küçük, daha taktiksel düzenleri ile savaştığı daha sıkı ve daha yoğun bir versiyonudur. Arras, Hamada ve Rotterdam. Bu haritaların hepsinde; 2 takım da 16 oyuncu var. Ayrıca 3 bayrak ve araçlara sınırlı erişim bulunuyor.

Yeni Silahlar

Bunlar Ocak ve Şubat aylarında haftalık zorluklarla elde edilebilecek silahlardan bazıları:

  • ZK-383 (SMG)
  • Modele 1944 (SA)
  • M1922 (MMG)

Oynama Stili

  • Halftracks artık daha tutarlı bir şekilde hasar alıyor. Bu da yok edilmelerini kolaylaştırıyor.
  • Stuka hızlı onarımının, bir yeniden besleme noktasından uçarken geri besleme yapmaması sorunu giderildi.
  • Stuka BK37 toplarının tüm hedeflere karşı hasarı artarken, aynı zamanda sıçrama aralığını da azalttı. Böylece araçlara ve piyadelere karşı doğru atışlar büyük ölçüde ödüllendirilecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here