Ana sayfa Haber Asus ROG RX Optik Anahtarlara Sahip Yeni Gaming Klavyesini Duyurdu!

Asus ROG RX Optik Anahtarlara Sahip Yeni Gaming Klavyesini Duyurdu!

ROG RX Red Optik Mekanik Klavye Anahtarları tutarlı ve sallantısız tuş deneyimi, 1 ms tepki süresi ve tuş içi aydınlatma gibi özellikler sunuyor.

0

ASUS Republic of Gamers (ROG), ROG RX Red Optik Mekanik Anahtarlara sahip ilk oyuncu klavyesi olan ROG Strix Scope RX’i duyurdu. Oyunculara tutarlı ve sallantısız bir tuş deneyimiyle birlikte 1 milisaniye tepki süresi sunan ROG RX Red Optik Mekanik Anahtarlar, 100 milyon kez basılmaya dayanıklı tuşlarıyla dikkat çekiyor.

Daha iyi anahtarlar

ROG Strix Scope RX’te kullanılan birinci sınıf ROG RX Red Optik Mekanik Klavye Anahtarları, her tuşu çevreleyen yerleşik RGB LED’lerle donatılmış içi boş kare sap tasarımına sahip ilk anahtar olma özelliğini taşıyor. Bu eşsiz tasarım, dalgalanma gecikmesini neredeyse sıfıra indirerek tuşa basıldığı anda tepki alınmasını sağlıyor. İçi boş kare sap ve X sabitleyici mekanizma tutarlı ve sallantısız bir tuş deneyimi sunarak 100 milyon kez basılmaya dayanıklı uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor.

ROG Strix Scope RX Teknik Özellikleri

ROG Strix Scope RX, büyük beğeni kazanan ROG Strix Scope klavyenin başarısını ROG RX Red Optik Mekanik Klavye anahtarlarıyla sürdürmeyi hedefliyor. Bu yeni inanılmaz anahtarlarla donatılan ROG Strix Scope RX, temelde kendinden önce gelen modelin beğeni kazanan popüler özelliklerini taşıyor.

Strix Scope RX’in geliştirilme sürecinde FPS oyuncularının oyun stilini inceleyen ROG Ar-Ge ekibi, normalden iki kat daha geniş ve kullanımı çok daha kolay bir Ctrl tuşu tasarladı.

İkonik figürlü Gizlilik tuşu anında tüm uygulamaları gizleyip sesi kısarak gizlilik sunuyor. Ardından tek dokunuşla tüm uygulamalar ve sesler eski haline döndürülebiliyor.

ROG Strix Scope RX’te ayrıca, üst sırada yer alan tuşların medya ve fonksiyon (Fn) işlevleri arasında geçiş yapmayı sağlayan Hızlı Geçiş anahtarı bulunuyor. Bu tuş, oyun ile günlük kullanım arasında değişimi kolaylaştırıyor. Bunlara ek olarak klavyede, mouse veya flash sürücü bağlamak ya da mobil cihazları şarj etmek için USB 2.0 geçiş özelliği de bulunuyor.

Toza ve Sıvı Dökülmesine Dayanıklı Gaming Klavye

ROG Strix Scope RX, sektör lideri IP56 derecesinde toza ve suya dayanıklılık sunuyor. Klavye, kazara sıvı dökülmesinden ve tozdan bu şekilde korunuyor. Dayanıklı alüminyum alaşım üst plaka sağlam bir yapı oluşturarak oyuncuların uzun süre güvenebilecekleri performans sunuyor.

Daha iyi anahtarlar: ROG RX Red Optik Mekanik Klavye Anahtarları tutarlı ve sallantısız tuş deneyimi, 1 ms tepki süresi ve tuş içi aydınlatma gibi özellikler sunuyor.

Üst düzey özellikler: Genişletilmiş Ctrl tuşu, Gizlilik tuşu, fonksiyon tuşlarına erişim için Hızlı Geçiş anahtarı ve USB 2.0 geçiş özelliği ile oyunculara avantajlar sağlıyor.

Toza ve sıvı dökülmesine dayanıklı: Alüminyum alaşımlı üst kaplama ve IP56 dereceli su ve toz dayanıklılığıyla uzun süre kullanım imkanı sunuyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here