Ana sayfa Haber ASUS ROG Phone 5 görüldü

ASUS ROG Phone 5 görüldü

ASUS ROG Phone 5’in uygun fiyatlı versiyonu, biraz farklı bir tasarımla TENAA'da görüldü.

0

Ocak ayının sonunda, yaklaşan ASUS ROG Phone 5, Çin’in TENAA telekom otoritesini ziyaret etti. TENAA’da ortaya çıkan varyant, ASUS_I005DA model numarasına sahipti. ROG Phone 5’in yeni bir çeşidi şimdi biraz farklı bir tasarımla TENAA’da görüldü.

TENAA’da görülen ROG Phone 5’in yeni varyantı ASUS_I005DB model numarasına sahip. Yeni model, RGB aydınlatmalı LED ROG logosuna ve Tencent Games logosuna sahip görünmediği için oldukça sade bir görünümü mevcut. Bu, ASUS_I005DB’nin daha ucuz bir versiyon olabileceğini gösteriyor.

Nvidia RTX 3060 ekran kartı 25 Şubat’ta piyasaya çıkıyor

ASUS_I005DB’nin arka kabuğu kavisli kenarlara sahiptir. LED flaş ünitesi ile birlikte etiketleyen yatay kamera modülüne sahiptir. Daha ucuz olan ROG Phone 5, son zamanlarda düz bir arka tasarımla da karşımıza çıkan Black Shark 4 (PRS-A0) modeline rakip olabilir.

ASUS_I005DB ahize, 172.834 x 77.252 x 10.29mm boyutlarındadır. I005DA modelinde bulunan ikincil ekran I005DB varyantında görünmezken, TENAA listesi iki ekranla donatıldığını söylüyor.

ASUS ROG PHONE 5 AKILLI TELEFONUN BAZI ÖZELLİKLERİ

TENAA, ana ekranın boyutundan 1.95 inç olarak yanlış bir şekilde bahsediyor. Bu boyut ikincil ekrana ait olabilir. Ön tarafında 6.78 inç OLED ekran barındırması bekleniyor. Liste ayrıca cihazın 6.000mAh çift hücreli bataryaya sahip olduğunu ve Android 11 işletim sisteminde çalıştığını belirtiyor. Akıllı telefonun Snapdragon 888 SoC’ye mi yoksa biraz daha zayıf bir çipe sahip olup olmadığı henüz belli değil.

Şirket henüz bir sonraki akıllı telefonu için bir lansman tarihi açıklamadı. Ancak, söylentiler, Mart ayı sonunda veya 2021 Nisan ayı başlarında resmiyet kazanacağı yönünde.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here