Ana sayfa Haber ARTI Bilgisayar, kampanyalarla 20. yılını kutluyor

ARTI Bilgisayar, kampanyalarla 20. yılını kutluyor

0

Bilkom”un yaptığı Apple markasının ülkemizdeki en büyük APR”ı olarak hizmet veren ARTI Bilgisayar, 20 yıllık teknoloji serüvenini, üç ayrı TROY mağazasında kutlayacak

Katılımcıları mutlu edecek sürprizlerle, ödüllü yarışmalarla, gösterilerle adeta bir teknoloji şöleni yaşatacak olan kutlamalar, 7 – 8 ve 9 Aralık tarihlerinde TROY City”s, TROY Kanyon ve TROY Capitol”de, alışveriş merkezlerinin açık olduğu 10:00 ila 22:00 saatleri arasında, üç gün boyunca sürecek.

20″nci yıl kapsamında düzenlenen ve ancak 20 yılda bir gelecek muhteşem bir indirim kampanyası da (kampanya stoklarla sınırlıdır), tutkunlarının Apple düşlerini gerçekleştirecek.
 

ARTI Bilgisayar”ın 20 yıllık deneyimini; ürün-hizmet kalitesini maksimum müşteri memnuniyeti ile sunduğu, mağazacılık alanına kazandırdığı tüm artı değerleri yansıtan City”s, Kanyon ve Capitol”deki TROY mağazalarında düzenlenecek “ARTI 20. Yıl Kutlamaları” etkinliklerinde katılımcılar, unutamayacakları üç keyifli gün geçirecek.

City”s, Kanyon ve Capitol alışveriş merkezlerindeki TROY mağazalarında, bol ödüllü Temple Run ve Fruit Ninja oyunları oynanırken Bilkom güvencesi ile sunulan ürünlerde cazip, inanılmaz fiyat kampanyaları, Apple hayali kuranların uygun fiyatlarla düşlerini gerçekleştirme olanağı sunacak. Alışveriş merkezlerinin açık olduğu saatler arasında, üç gün boyunca sürecek olan dans gösterileri ve yarışmalar, ziyaretçilere keyifli saatler yaşatacak. “Apple Zaman Tüneli” sergisi Apple meraklılarına sunulurken, 8 Aralık”a kadar, TROY Apple Twitter hesabını takip ederek sorulan soruları doğru cevaplayanlar arasından yapılacak çekilişle sürpriz ödüller dağıtılacak. “Eneskimac” yarışmasında ise, en eski Mac fotoğrafını Instagram üzerinden paylaşanlar, yeni iPad kazanma şansına sahip olacak.

20″nci yıl kutlamaları kapsamında ARTI Bilgisayar Genel Müdürü Hayati Tiryaki, “Kurulduğumuz 1992 yılından beri, müşterilerimizin mutluluğu, bizim mutluluğumuzdur ilkesi ile hareket ettik. 20 yıldır bilgisayar sektöründe kurumsal ve bireysel kullanıcılara bilgisayar ve yan ürünlerini bu ilkemiz doğrultusunda sunduk. Yazılım – donanım desteklerimizle, satış sonrası hizmetlerimizle, müşteri memnuniyeti her zaman odağımız oldu. En çok Apple satan firma unvanımızı korurken, her yıl ana tedarikçimiz Bilkom tarafından aldığımız birincilik plaketleri ile bu başarımızın ödüllendirilmesi bizi çok mutlu ediyor.” dedi.

PROGRAM:
7 Aralık Cuma, Nişantası City”s / TROY
8 Aralık Cumartesi, Levent Kanyon / TROY
9 Aralık Pazar, Altunizade Capitol / TROY

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here