Ana sayfa Haber Arkfront arcade nişancı oyunu artık iOS için yayınladı

Arkfront arcade nişancı oyunu artık iOS için yayınladı

Bağımsız geliştirici Intensity Faucet Games, arcade nişancı oyunu Arkfront'u iOS App Store'da yayınladı.

0

Bağımsız geliştirici Intensity Faucet Video Games, arcade nişancısı Arkfront oyununu iOS App Store’da tanıttı.

Arkfront’ta galaksiyi insanlığın yeni evini ararken büyük, patlayıcı uzay savaşlarına katılıyorsunuz. Yüklemenizi oluşturup özelleştirdiğiniz ve yola çıkmadan önce kurulumunuzu yaptığınız FTL gibi oyunlardan çizim yapan roguelite bir format kullanır. Uzaya çıkmadan önce neye kaynak harcamanız gerektiğine karar verirken burada büyük bir strateji vardır.

Hogwarts Legacy 2022’ye ertelendi

Eylem başladığında hız biraz artar ve düşman gemileri size saldırmaya başlar. Bu klasik bir arcade yukarıdan aşağıya atıcı gibi oynuyor. Oyunun bazılarını çalışırken görmek için aşağıdaki videoyu izleyin. Kontroller, ekranda olup biten her şeyi kontrol etmenize yardımcı olmak için hızlı ve akıcı olacak şekilde tasarlanmıştır.

ARKFRONT NASIL OYNANIR?

Her seviyeden sonra, Slay the Spire gibi bir oyunda bulunan ilerleme sistemine benzer şekilde, daha sonra nereye gideceğinizi de seçersiniz. Rastgele karşılaşmalar ve özel etkinlikler de seyahat ettiğiniz yeni düğümlerde gerçekleşir. Oynanacak toplam 80’den fazla seviye vardır. Karşılaşabileceğiniz 15 farklı düşman türünün yanı sıra oynayabileceğiniz birden fazla oyun modu ile bu galaksiler arası cenneti bulma yolunda üzerinde çalışabileceğiniz çok sayıda içerik olduğundan emin olabilirsiniz.

Cyberpunk 2077 güncellemesi 10 gün içinde geliyor

Arkfront’a göz atmakla ilgileniyorsanız, bugün piyasaya çıktı. Şimdi iOS App Store’dan indirebilirsiniz. 27.99 sterline mal olan birinci sınıf bir oyun.

ARKFRONT İOS İÇİN NASIL İNDİRİLİR?

– Telefonunuzdan App Store‘a girin.
– Arama bölümüne ‘Arkfront’ yazın.
– Çıkan oyunun sağ bölümünde bulunan ‘27,99 TL’ ifadesine tıklayın.
– Karşınıza çıkan onay ekranına ödeme yapmak için ekranda gösterdiği gibi ‘Onayla’ ifadesini tıklayın.
– Uygulama yüklendikten sonra ister yüklediğiniz ekranda isterseniz telefonunuzun masaüstünde yer alan simgeye tıklayarak oyunu açıp, oynayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here