Ana sayfa Haber Apple yeni ürünlerini 15 Eylül’de tanıtacak!

Apple yeni ürünlerini 15 Eylül’de tanıtacak!

Teknoloji devi Apple, yeni ürünlerini tanıtacağı Time Flies (Zaman Akıyor) isimli lansman etkinliğini 15 Eylül'de yapacağını açıkladı. Resmi olarak belirtilmese eğer iPhone 12 bu sunumda tanıtılırsa, ürünün Ekim sonuna doğru Türkiye'de olması bekleniyor.

0

Amerikalı teknoloji devi Apple, yeni ürünlerini bu hafta tanıtmaya hazırlanıyor. Şirket, sosyal medya hesaplarından yaptığı duyuruda, etkinliğin Time Flies yani zaman akıyor başlığıyla 15 Eylül‘de Apple Park‘ta gerçekleştirileceğini açıkladı. Türkiye saatiyle saat 20.00’de başlayacak sunum, Apple.com ve Youtube üzerinden canlı olarak izlenebilecek.

Gözler iPhone 12’de

Etkinlikte hangi yeni ürünlerin tanıtılacağı resmi olarak açıklanmasa da, firmaya yakın kaynaklar iPhone 12 ailesinin yanı sıra, yeni iPad Air, Air Buds, Apple Watch Series 6 ve orta segmente yönelik tasarlanan yeni bir iPad modelinin sunumda yer alacaklarını ifade ettiler.

iPhone 12, Ekim sonunda Türkiye’de olabilir.

Apple’ın geçtiğimiz yıl aynı amaçlı etkinliği yine Eylül ayında gerçekleştirmesi iddialı desteklerken, iPhone 12’nin bu sunumda tanıtılması halinde ürünün Ekim sonuna doğru Türkiye’ye geleceği tahmin ediliyor.

APPLE TIME FLIES ETKİNLİĞİ CANLI YAYINI

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here