Ana sayfa Haber Apple yeni AirPods Max kulaklığını tanıttı

Apple yeni AirPods Max kulaklığını tanıttı

AirPods Max, inanılmaz yüksek kaliteli ses, Uyarlanabilir EQ, Aktif Gürültü Engelleme ve uzamsal ses özelliklerine sahiptir.

0
Apple taktik değiştirme

Apple bugün AirPod’ların büyüsünü yüksek kaliteli ses ile kulak üstü bir tasarıma taşıyan yenilikçi kablosuz AirPods Max kulaklığı duyurdu. AirPods Max; Uyarlanabilir EQ, Aktif Gürültü Engelleme, Şeffaflık modu ve uzamsal ses ile çığır açan bir dinleme deneyimi için hesaplamalı sese güç sağlamak için özel bir akustik tasarımı, H1 çiplerini ve gelişmiş yazılımı birleştirir. AirPods Max, uzay grisi, gümüş, gök mavisi, yeşil ve pembe dahil olmak üzere beş muhteşem renkte gelir. 15 Aralık Salı gününden itibaren sipariş edilebilir.

Yeni iOS 14 – Android 11’e Dair 13 Soru ve Yanıtı

Apple’ın Dünya Çapında Pazarlama kıdemli başkan yardımcısı Greg Joswiak “AirPod’lar dünyadaki en popüler kulaklıklardır. Zahmetsiz kurulumları, inanılmaz ses kalitesi ve ikonik tasarımlarıyla çok sevilirler. AirPods Max ile, bu sihirli AirPods deneyimini yüksek kaliteli sese sahip büyüleyici bir kulak üstü tasarıma taşıyoruz. Özel akustik tasarım, güçlü H1 yongaları ve gelişmiş yazılımla birleştiğinde, AirPods Max’in en üst düzeyde kişisel dinleme deneyimini kablosuz olarak sunmak için hesaplamalı sesi kullanmasını sağlıyor.” ”dedi.

Apple AirPods Max Kulaklığın Özellikleri

Kanopiden kulak yastıklarına kadar, AirPods Max’in her parçası, her kullanıcı için özenle hazırlandı. Kafa bandını saran nefes alabilen örgü ağ kanopi, ağırlığı dağıtmak ve baş üzerindeki basıncı azaltmak için yapılmıştır. Paslanmaz çelik kafa bandı çerçevesi, çok çeşitli kafa şekilleri ve boyutları için güç, esneklik ve rahatlık sağlar. Teleskopik kafa bandı kolları, istenen uyumu sağlamak için sorunsuz bir şekilde uzar ve yerinde kalır.

Her bir kulak kabı, kulak kabı basıncını dengeleyen ve dağıtan devrim niteliğindeki bir mekanizma aracılığıyla kafa bandına takılır. Bir kullanıcının başının benzersiz hatlarına uyacak şekilde bağımsız olarak dönmesine ve dönmesine izin verir. Her kulak yastığı, etkili bir sızdırmazlık oluşturmak için akustik olarak tasarlanmış hafızalı köpük kullanır. Bu, sürükleyici ses sunmada kritik bir faktördür. Apple Watch’tan esinlenilen Digital Crown, hassas ses kontrolü ve sesi çalma veya duraklatma özellikleri vardır. Ayrıca parçaları atlama, telefon aramalarını yanıtlama veya sonlandırma ve Siri’yi etkinleştirme yeteneği sunar.

Çığır Açan Dinleme Deneyimi

AirPods Max, zengin, derin bas, doğru orta aralıklar ve her notanın duyulabilmesi için net, temiz yüksek frekanslı uzatma sağlayan 40 mm Apple tasarımı dinamik sürücüye sahiptir. Eşsiz bir çift neodimyum halka mıknatıslı motor, AirPods Max’in maksimum ses seviyesinde bile tüm duyulabilir aralıkta toplam harmonik bozulmayı yüzde 1’den daha az tutmasına olanak tanır. 1 Her kulaklıkta Apple tasarımı bir H1 çipi bulunan özel bir akustik tasarım AirPods Max, mümkün olan en yüksek kalitede dinleme deneyimini sunmak için hesaplamalı ses kullanır. Yonganın saniyede 9 milyar işlem yapabilen 10 ses çekirdeğinin her birini kullanarak hesaplamalı ses, Uyarlanabilir EQ, Aktif Gürültü Engelleme, Şeffaflık modu ve uzamsal sesi içeren çığır açan bir dinleme deneyimine güç verir.

Apple AirPods Max Kulaklığının Diğer Özellikleri

Uyarlanabilir EQ: AirPods Max, bir kullanıcıya iletilen ses sinyalini ölçerek ve gerçek zamanlı olarak düşük ve orta frekansları ayarlayarak sesi kulak yastıklarının uyumuna ve sızdırmazlığına ayarlamak için Uyarlanabilir EQ kullanır – her ayrıntıyı yakalayan zengin ses sunar.

Aktif Gürültü Engelleme: AirPods Max, Kullanıcıların dinledikleri şeye odaklanabilmeleri için Aktif Gürültü Önleme yoluyla etkileyici ses sunar. Her bir kulaklıkta, çevresel gürültüyü algılamak için dışarıya bakan üç mikrofon bulunurken, kulaklığın içindeki bir mikrofon dinleyicinin kulağına ulaşan sesi izler. Hesaplamalı ses kullanan gürültü iptali, gerçek zamanlı olarak kulaklığın oturmasına ve hareketine sürekli uyum sağlar.

Şeffaflık Modu: AirPods Max ile kullanıcılar, çevrelerindeki ortamı duyarken eşzamanlı olarak müzik dinlemek için Şeffaflık moduna geçebilir ve ses mükemmel bir şekilde çalınırken kullanıcının kendi sesi dahil her şeyin doğal çıkmasını sağlar. Aktif Gürültü Engelleme ve Şeffaflık modu arasında geçiş, gürültü kontrol düğmesi kullanılarak tek bir dokunuşla yapılabilir.

Uzamsal Ses: AirPods Max, sesleri bir alanda hemen hemen her yere yerleştirmek için dinamik kafa izleme özelliğine sahip uzamsal sesi kullanır – 5.1, 7.1 ve Dolby Atmos olarak kaydedilen içerik için sürükleyici, sinema benzeri bir deneyim sunar. AirPods Max ve iPhone veya iPad’de jiroskop ve ivmeölçeri kullanarak, uzamsal ses, bir kullanıcının kafasının ve cihazın hareketini izler, hareket verilerini karşılaştırır, ardından ses alanını yeniden eşler, böylece kullanıcı bile olsa cihaza bağlı kalır. kafa hareketleri.

AirPod’ların Büyüsü

AirPods Max, bir müşteri ister müzik dinliyor, ister telefon görüşmeleri yapıyor. TV şovlarının ve filmlerin keyfini çıkarıyor, oyun oynuyor veya Siri ile etkileşime giriyor olsun. Benzersiz kablosuz ses sunma konusunda mevcut AirPods ailesine katılıyor. Müşterilerin bugünün AirPods ve AirPods Pro ile sevdiği sihirli kurulum deneyimi, tek dokunuşla kurulumla AirPods Max’e kadar uzanır. Ardından iPhone, iPad, iPod touch, Mac, Apple Watch dahil olmak üzere bir kullanıcının iCloud hesabına giriş yapan tüm cihazlarla otomatik eşleştirme yapılır.

AirPods Max, optik ve konum sensörlerini kullanarak bir kullanıcının kafasında olduklarını otomatik olarak algılar. AirPods Max bir kez yerleştirildiğinde ses çalar. Çıkarıldığında veya kullanıcı sadece bir kulak kabını kaldırdığında duraklatılabilir. AirPods Max ile, ortam gürültüsünü engelleyen ve kullanıcının sesine odaklanan ışın oluşturan mikrofonlar sayesinde sesli aramalar ve Siri komutları net ve nettir.

Pil ve Performans

AirPods Max, Aktif Gürültü Engelleme ve uzamsal ses etkinken 20 saate kadar yüksek kaliteli ses, konuşma süresi veya film oynatma ile harika bir pil ömrü sunar.

AirPods Max, AirPods Max’i kullanılmadığında pil şarjını korumaya yardımcı olan ultra düşük güç durumuna sokan yumuşak, ince bir Akıllı Kılıf ile birlikte gelir.

Ek özellikler

Otomatik geçiş, kullanıcıların sesi iPhone, iPad ve Mac arasında sorunsuz bir şekilde taşımasına olanak tanır. Mac’te müzik çalarken, kullanıcılar iPhone’da kolayca arama yapabilir ve AirPods Max otomatik olarak geçiş yapar.

Ses Paylaşımı, iPhone, iPad, iPod touch veya Apple TV 4K’daki iki AirPod seti arasında bir ses akışını kolayca paylaşmayı mümkün kılar. AirPods Max’i cihazın yanına getirin ve tek bir dokunuşla bağlanın.

Siri yetenekleri arasında müzik çalma, telefon görüşmeleri yapma, ses seviyesini kontrol etme, yol tarifi alma ve daha fazlası bulunur. Siri, Siri ile Mesajları Duyur özelliği ile gelen mesajları da okuyabilir.

Apple AirPods Max Kulaklığı Fiyatı

AirPods Max bugünden itibaren 549 ABD Doları (ABD) fiyatıyla apple.com’dan alabilir. Ayrıca ABD’deki Apple Store uygulamasından ve 25’ten fazla diğer ülke ve bölgede sipariş edilebilir. AirPods Max, 15 Aralık Salı günü gönderime başlayacak.

AirPods Max, iOS 14.3 veya üstü, iPadOS 14.3 veya üstü, macOS Big Sur 11.1 veya üstü, watchOS 7.2 veya üstü ya da tvOS 14.3 veya üstü çalıştıran Apple cihazları gerektirir.

AirPods 159 $ ‘dan (ABD) başlar ve AirPods Pro 249 $ (ABD) fiyatla satılır. Müşteriler, apple.com’da ve Apple Store uygulamasında AirPods Max, AirPods Pro ve AirPods’a ücretsiz olarak kişisel gravürler ekleyebilir.

Müşteriler aynı harika alışveriş ve destek hizmetlerini apple.com/shop adresinde, Apple Store uygulamasında ve Apple Store konumlarında bulabilirler. Müşteriler, Apple Uzmanlarından alışveriş yardımı alabilir. Aylık finansman seçeneklerini seçebilir. iPhone için özel operatör teklifleri alabilir, uygun cihazlarla takas edebilir. Destek hizmetleri ve temassız teslimat veya Apple Store’dan teslim seçenekleri alabilir. Müşterilerin yürürlükteki sağlık ve güvenlik önlemleri ve yerel mağazalarında sunulan hizmetler hakkında daha fazla bilgi için apple.com/retail adresini ziyaret etmeleri önerilir.

Teslim alma seçenekleri arasında mağaza içi, kaldırım kenarı veya Ekspres vitrin bulunur. Mağazaya göre değişir. Aynı gün teslimat da mevcut olabilir. Müşteriler, yerel mağazalarında bulunan hizmetler için apple.com/retail adresini kontrol edebilir.

Apple Card ile ABD’deki müşteriler, doğrudan Apple’dan satın aldıklarında yüzde 3 Günlük Nakit geri alırlar. Zaman içinde, faizsiz ödeme yapabilmeleri için Apple Card Aylık Taksitlerini seçme seçeneğine sahip olurlar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here