Ana sayfa Haber Apple Projelerinde Değişiklik Sinyalleri: Şirket Amaçlarından Vaz Mı Geçiyor?

Apple Projelerinde Değişiklik Sinyalleri: Şirket Amaçlarından Vaz Mı Geçiyor?

0
Apple projelerinde değişiklik

Dünyanın en büyük teknoloji firmalarından bir tanesi olarak bilinen Apple projelerinde değişiklik sinyalleri ortaya çıktı. Bunun kaynağı henüz net olarak bilinmiyor.

Apple en fazla projesi olan şirket desek herhalde bir yanlışlık olmaz. Neredeyse tüm alanlarda farklı bir proje ürettiğini söyleyebiliriz. Mesela geçtiğimiz günlerde sürekli tartışılan elektrikli araç projesi. Bu proje bile bazı konularda sekteye uğradı.

Apple tarafından geliştirilen elektrikli araç projesi için Kia ile görüşüldü. Fakat istenilen pek alınamadı. İkilinin frekansları pek uyuşmuyor gibi görünüyor.

Apple projelerinde değişiklik sinyalleri neyi gösteriyor

Apple ile alakalı ortaya çıkan proje değişiklikleri kendiliğinden gerçekleşen bir süreç değil. Firma herhangi bir proje ortaya atmasına rağmen bunun devamını getirmek de biraz zorlanıyor. Elbette sadece elektrikli araçlar söz konusu değil.

Apple projelerinde değişiklik

Geçtiğimiz günlerde firma hakkında akıllı gözlük tartışmaları yaşanmıştı. Uzun bir süredir Arge çalışmaları devam eden akıllı gözlükler ne yazık ki henüz piyasaya sürülemedi. Apple bu konuda da proje istikrarı sağlayamadı. Bunda en önemli faktörlerden birisi de hiç şüphesiz şirketin piyasaya kulak vermesi.

Apple herkes üretim yaptıktan sonra en iyisini ortaya koymaya çalışıyor. Muhtemelen diğer projelerin de de aynısını yapacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here