Ana sayfa Haber Apple, iPhone XS, XS Max ve XR için Özel Kılıf Düzenliyor

Apple, iPhone XS, XS Max ve XR için Özel Kılıf Düzenliyor

0

Apple bir süredir en son iPhone XR ve XS modelleri için batarya kılıfları üzerinde çalıştığı söylendi. Yeni pil kılıfları; bir iPhone XS, XS Max veya XR için birini tercih edip etmediğinizden bağımsız olarak, Apple’ın 2018 iPhone modelinin her üçünde de 129 dolara satılıyor.

Yeni iPhone Kılıfları Nasıl Olacak ?

Bu kılıflar; hem siyah hem de beyaz silikon tasarımlarda sunulacak ve Apple’ın daha fazla konik tasarımla da olsa önceki pil kılıflarıyla birlikte sunduğu kendine özgü pil haznesine sahip olacak.

Ne yazık ki eski ürün sahipleri için ürünlerin yeni telefonlarda, yalnızca bu iPhone’larla çalışacağını belirtiyor. Yani iPhone X sahipleri neredeyse aynı boyutlara rağmen telefonlarında XS kasasını kullanamayacaklar.

Apple’a göre yeni kılıflar Qi sertifikalı şarj cihazlarıyla da uyumlu. Bu nedenle telefonunuzu kılıf açıkken bile kablosuz olarak şarj edebileceksiniz. Kasaya yerleştirilmiş ayrı bir kablosuz şarj bobini var. iPhone’ları; USB-C PD uyumlu bir şarj cihazıyla da hızlı şarj edebilirsiniz.

Şirket; ekstra pil paketlerinin ekstra güç bakımından ne kadar büyük olduğunu henüz açıklamadı. Ancak Apple, XS’de 21 saate kadar internet kullanımı, XS Max’de 20 veya 22 saat daha büyük pil ömrü vaat ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here