Ana sayfa Haber Apple iOS 14 Ne Zaman Türkiye’ye Gelecek?

Apple iOS 14 Ne Zaman Türkiye’ye Gelecek?

0

Dünyanın en çok merak edilen ve düzenli bir güncellemenin sonucu olan Apple iOS 14 kısa bir süre içerisinde Türkiye’ye gelecek. Özellikle de uzun bir zamandır eski işletim sistemini kullanan kişiler, yeni güncelleme ile birlikte birçok özellik kazanacak.

Dilerseniz bu yeni işletim sisteminin geliş tarihinden önce Apple tarafından yapılacak etkinliğe bir göz atalım. WWDC20 olarak adlandırılan bu etkinlik, aynı zamanda Apple şirketi için bir ilk olacak. Firma tarafından yapılan açıklamaya göre sanal yapılması planlanan bu etkinlik ile birlikte, virüs salgınından korunmak mümkün hale gelecek. Ayrıca her zaman yapılan standart Apple konferansları ile aynı olacak

Apple iOS 14 Türkiye’ye aynı anda gelecek

ABD merkezli bu yazılım devi, hakkında en çok dedikodu çıkan şirketler içerisinde yer alıyor. Yeni işletim sistemi ile birlikte, aynı zamanda diğer akıllı telefonların konsept tasarımları ile ilgili açıklama yapılması da bekleniyor.

Apple iOS 14

Elbette burada bahsettiğimiz iPhone 12 modelinin tamamen tanıtılması değil. Muhtemelen firma yeni üretici iPhone modelleri ile ilgili bazı yazılım detayları verecektir. Böylece hakkındaki dedikodular en azından doğru veya yanlış ortaya çıkacak.

Şirketin bu işletim sistemi ile ilgili yayınlayacağı beta programının Türkiye ayağı için önemli bir haber geldi. iOS 14’ün ilk betası, Türkiye’de 22 Haziran Pazartesi 22.00 sularında yayınlanacak. Böylece tüm dünya ile aynı anda yeni işletim sistemini kullanmak mümkün hale gelecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here