Ana sayfa Haber Apple AirPods Pro 2 çıkış tarihi ortaya çıktı

Apple AirPods Pro 2 çıkış tarihi ortaya çıktı

Apple AirPods Pro 2 tamamen yeni bir tasarımla çok yakında piyasaya sürülebilir. AirPods Pro 2'nin 2021'in ilk yarısında piyasaya çıkacağı söyleniyor.

0

Digitimes’in yeni bir raporuna göre Apple AirPods Pro 2 düşündüğümüzden daha erken duyurulabilir. Rapor, Apple‘ın Winbond Electronics ile yeni AirPod’larla ilgili sipariş verdiğini ve 2021’in ilk yarısında piyasaya sürüleceklerini söyleyen endüstri kaynaklarına atıfta bulunuyor.

Digitimes, Winbond’un Apple’ın yeni nesil AirPods Pro’nun “bu yılın ilk yarısında piyasaya sürülmesi planlanan” NOR flash tedarikçileri arasında yer almasının beklendiğini söylüyor. Bu yeni raporla birlikte, her şey şirketin çılgınca popüler AirPods Pro gürültü önleyici kablosuz kulaklıklarının yeni nesli AirPods Pro 2’nin 2021 çıkış tarihine işaret ediyor.

Instagram, bilgisayarlar için hikaye sistemini değiştirdi

APPLE AIRPODS PRO 2 NİSAN AYINDA GELECEĞİ İDDİA EDİLMİŞTİ

Daha önce, Bloomberg’den bir rapor, AirPods Pro 2’nin bu yıl piyasaya sürüleceğini ve orijinal AirPod’ları bu kadar anında tanınabilir kılan çıkıntılı kulak saplarından kurtularak oldukça dramatik bir tasarım revizyonuna tabi olabileceğini iddia etti. Daha yakın zamanlarda, Apple tahminlerinde genellikle haklı olan Japon blog MacOtakara, AirPods Pro 2’nin iPhone SE 3 ile birlikte Nisan 2021’de geleceğini iddia etti.

APPLE AIRPODS PRO 2 KULAKLIĞININ FANTASTİK ÖZELLİKLERİ

Her söylentide olduğu gibi, bu iddiaları bir tutam tuzla ele almak önemlidir. Kısa bir süre önce, bir ihbarcı tarafından güncellenmiş kulaklıkların 2021’in sonlarına kadar görünmeyeceği söylendi. Apple’ın AirPods Pro’yu yükseltip yükseltmeyeceği veya daha ucuz bir Lite sürümü çıkaracağı konusunda bazı karışıklıklar var gibi görünüyor.

Yine de, orijinal AirPods Pro Ekim 2019’da piyasaya sürüldüğü için Apple’ın premium tomurcuklarını yakında yayınlayacağı mantıklı geliyor. Şimdi şirket ilk kulak üstü kulaklıkları AirPods Max’i piyasaya sürdü. Daha fazla Apple ses teknolojisi için kesin bir istek.

YOK ARTIK DEDİRTEN KONTROL ÖZELLİĞİ

Bu, AirPods Pro 2’yi çevreleyen söylentilerin sürekli akışından anlaşılıyor. Son zamanlarda, Apple AirPods Pro 2’nin yüzünüze dokunarak, başınızı sallayarak ve hatta dişlerinizi birbirine tıklayarak nasıl kontrol edilebileceğini duyduk.

Patent, bir yapı içindeki giriş eylemlerini tespit etmek için tasarlanmış kulaklıkları, kulak kanalınızın içi, başınız veya herhangi bir vücut parçası dahil olmak üzere bu yapıların örnekleriyle açıklar.

Diğer söylentiler arasında Apple Watch 6 gibi kandaki oksijen seviyelerini izleme yeteneği, egzersiz performansınızı izlemek için yerleşik ivmeölçerler olacak. Hatta kulaklıklar yakınınızdaki tehlikeleri algıladığında müziğinizi otomatik olarak duraklatma yeteneği bulunur.

AirPods Max’in fütüristik hareket kontrolleriyle gelmediği gibi, bu söylentilere konu özelliklerin çoğunun bir sonraki AirPods Pro ile gelmeyeceğini tahmin ediyoruz. Bunun yerine, Apple’ın gerçek kablosuz kulaklıklarının tasarımını iyileştirmeye, belki de çıkıntılı gövdeleri ortadan kaldırmaya çalışacak. Ayrıca ses kalitesini, gürültü engelleme performansını ve pil ömrünü yükseltmeye odaklanacağını düşünüyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here