Ana sayfa Haber Apex Legends 9. sezonda gelen bir “ton” Titanfall içeriğine sahip

Apex Legends 9. sezonda gelen bir “ton” Titanfall içeriğine sahip

Apex Legends Sezon 9'a gelen bazı Titanfall içeriği var. Titanfall hayranıysanız, 9. sezon için bekleyin.

0

Apex Legends harika bir yıl geçirdi, kesinlikle yeni içerikler üretiyor. Apex Legends hayran topluluğunun en çok talep edilen özelliklerinden biri yolda gibi görünüyor: daha fazla Titanfall.

Titanfall, Titanfall 2 ve Apex Legends bir evreni paylaşıyor, ancak Apex Legends ilk piyasaya çıktığından beri iki yıl boyunca oldukça ayrı tutuldu. BrownGirlGamerCode’un ev sahipliği yaptığı birkaç Respawn geliştiricisinin yer aldığı yeni bir panelde, Apex Legends’ın Kıdemli Yazarı Ashley Reed, oyunların çok yakından bağlantılı olduğunu belirtti.

Outriders piyasaya sürüldü ancak sorunlar yaşıyor

Reed, “Titanfall’da olan şey bir sava… Apex, savaştan sonra olan şeydir.” dedi. Reed daha sonra Respawn’ın Titanfall’da inşa edilen dünyaları Apex’e daha kapsamlı bir şekilde entegre etmek istediğini söyledi.

TITANFALL HAYRANIYSANIZ APEX LEGENDS OYUNUNUN YENİ SEZONUNU BEKLEYİN

Yine de başka bir geliştiricinin takip yorumu çok daha açıktı.

Apex Legends Oyun Direktörü Chad Grenier, aynı panelde “Gelecek sezon, Sezon 9’da, aslında şu ya da bu şekilde oyuna geri dönen tonlarca Titanfall göreceksiniz. Bu yüzden, daha önce bazı insanlara söyledim, eğer bir Titanfall hayranıysanız yeni sezon için bekleyin.” dedi.

Bununla birlikte Respawn, Titan’ları gerçekten doğru bir şekilde eklemek için hiçbir plan yok diyor ve yıllardır yaptıkları açıklamaları yineliyor.

Bu yorum, bilgisayar kontrollü bir Titan’ı bir tür taret olarak arayabilen Blisk karakteriyle ilgili bir süre önceki sızıntıların daha makul olduğunu hissettiriyor. Blisk, Apex Legends’ın Apex Games’in başkanı olarak da hizmet veren, acımasız bir paralı asker olan Titanfall karakteridir.

OYUNUNDA HORİZON’UN YETENEKLERİ DOĞRU ÇALIŞMIYOR

Apex Legends oyuncuları geçtiğimiz günlerde Horizon’un yeteneklerinin amaçlandığı gibi çalışmadığını ve Wattson’un savunma direklerinden geçtiğini bildirdi.

Oyuncular, Horizon’un, oyuncuları sırasıyla bir kasırga veya kara deliğe çeken taktiksel yeteneğinin ve nihai yeteneğinin, gelen tüm düşman ateşlerini ve yeteneklerini durdurması gereken Watton’ın savunma direklerinden geçtiğini iddia etti.

Bir Apex Legends oyuncusu, Horizon’un iki yeteneğini Atış Poligonu uygulama alanında test ederek istismarı gösterdi. Oyuncu, Horizon’a geçmeden önce gelen tüm ateşi ve yetenekleri durdurmak için Wattson’un nihai yetenek pilonunu yere atar. Ardından, Wattson’un pilonuna yakın mesafede Horizon’un taktik ve nihai yeteneğini kullanırlar ve pilonun onları yapması gerektiği gibi durdurmadığını kanıtlarlar.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here