Ana sayfa Ürün İnceleme Anker Soundcore Strike 3

Anker Soundcore Strike 3

Test merkezimizin konuğu olan Soundcore Strike 3’ü tüm yönleri ile ele alıyoruz…

0

Oyun meraklıları için olmazsa olmaz ekipmanların başında kulaklıklar geliyor. Kulaklık, daha yoğun konsantrasyonun yanı sıra oyun seanslarını daha verimli hale getirmesiyle de önem taşıyor. Zira fps gibi oyun türlerinde rakibinizin çıkardığı basit bir sesi duymanız bile gidişatı etkileyen önemli aktörler arasında. Bu esasla birlikte oyun kulaklıklarına dair fiyat-performans karşılaması da öncelikli beklentilerden. İşte tam da bu noktada Anker’in yeni modeli Soundcore Strike 3 ile tanışıyoruz. Test merkezimizin konuğu olan Soundcore Strike 3’ü tüm yönleri ile ele alıyoruz…

Tüketici odaklı ürün yaklaşımına sahip Anker’ in yeni Soundcore Strike serisi, teknik özelliklerinin yanı sıra uzun süre oyun oynayanların en sık karşılaştığı iki önemli problemi ortadan kaldırmasıyla dikkat çekiyor.

Kulak üstü kulaklıklar, belirli bir süre kullanımdan sonra kulağı ısıtmaları sebebiyle rahatsızlık yaratabiliyorlar. Strike serisindeki soğutucu jele sahip kulak yastıkları, ısınmanın önüne geçerek kullanıcılara uzun süre konforlu bir kullanım sağlıyor. Son derece inovatif bir yaklaşım olduğuna şüphe yok. Adeta oyuna dair uzmanların danışmanlığı sonucu yapılmış bir geliştirme gibi.

İnternet üzerinden oynanan oyunlarda takım arkadaşlarıyla sesli sohbet üzerinden iletişim kurmak, belirli taktikler izlemek ve oyuna renk katmak için önem taşıyor. Ancak nemlenen mikrofonlar ses kalitesinde düşüşe sebep olabiliyor ya da bozulabiliyor. Soundcore Strike 3’ün sahip olduğu Anker’in patentli SweatGuard teknolojisi sayesinde mikrofonları tükürüklere ve terlemeye karşı korumalı. Ek olarak IPX5 suya dayanıklı sertifikalara sahip. Ayrıca her modelin mikrofonlarında gürültü önleme özelliği yer alıyor. Böylece çağrılarınız ya da komutlarınız karşı tarafa net bir şekilde ulaşıyor. Açıkçası ihtiyaç duyulan hemen her şey eksiksiz olarak sunuluyor.

Özel tasarım ile düşmanların en ufak adımını bile takip edebileceğiniz Soundcore Strike serisi kulaklıklar, 52 mm’lik özel sürücüleri ile oyun içi sesleri gerçekçi bir şekilde yansıtıyor ve bas tonlarında fark yaratıyor. Model de oyunlardaki silah seslerinin ve düşman ayak seslerinin yönünü anlamanızı sağlayan özel bir tasarıma sahip.

En nihayetinde ise çarpıcı Strike 3’ün 7.1 çevresel ses desteği, oyun atmosferini en iyi şekilde yaşamanızı ve kendinizi oyuna kaptırmanızı sağlıyor.

52 mm çapa sahip kulaklık ses performansı açısından mükemmel. Böylesine büyük bir donanımla geldiği için detayları ince çıtırtılarına kadar hissetmek mümkün. İlginç bir diğer ayrıntı olarak oyun dışındaki video izleme ya da müzik dinleme anlarında da beklentiler olabildiğine iyi şekilde karşılanıyor.

Sonuç olarak Anker’in iddialı oyun kulaklığı, gerek teknik özellikleri gerekse inovatif yönü ile fiyat-performans anlamında ideal seçeneklerden biri durumunda.

Artılar:

Performans

Fiyat

Tasarım


 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here