Ana sayfa Haber Android Oynanış Videoları İndirmeden İzlenebilecek

Android Oynanış Videoları İndirmeden İzlenebilecek

0
Google Ofis değişiklikleri

Google Play Store üzerinden yapılan oyun sahtekarlıkları nedeniyle, Android oynanış videoları konusunda önemli bir karar alındı. İşte merak edilen bütün detaylar.

Android oynanış videoları birçok kullanıcının dolandırıcılıktan kurtulmasını sağlıyor. Bildiğiniz üzere Google Play Store üzerinden sayısız oyun indirilebiliyor ve hepsi dışarıdan eğlenceli görünüyor. İndirmek istediğiniz oyuna baktığınızda, fotoğrafların son derece kaliteli göründüğünü fark edersiniz. Ancak oyunu indirdiğinizde, karşınıza adeta Süper Mario gibi temel işlevlere sahip bir oyun çıkar. Google buna bir dur demek istiyor.

Play Store oyunlarına daha gerçekçi bakılacak

Son derece kısıtlı bir kullanıcı kitlesi tarafından kullanılan yeni özellik sayesinde, çok daha farklı bir Play Store deneyimi bizi bekliyor. YouTube üzerinden yüklenen oynanış videoları, uygulama mağazasında yer alan oyunların hemen altına yerleştirilecek. İsteyen herkes bu videolara bakarak oyunun gerçekten nasıl olduğunu görebilecek.

Android oynanış videoları, yeni oyun görselleri, Android oyunları, Google Play Store oyunları, Google Play Store oynanış videoları

Bu her ne kadar sadece uygulamalar ve oyunlar ile ilgili bir gelişme olarak görülse bile, aslında durum çok daha farklı. Facebook şirketi gibi kendi hizmetleri arasında bağlantı kurmak isteyen Google, önemli bir sinyal verdi. Bildiğiniz üzere WhatsApp, Instagram ve Facebook platformları bir şekilde birbirleri ile bağlantılı hale geldi. Muhtemelen Google, kendi hizmetleri olan YouTube gibi platformlar ile bağlantı kurmak istiyor.

Şirketin ilerleyen dönemlerde ortaya koyacağı projelerde yine aynı tekniğin izleneceği düşünülüyor. Ancak bu sefer YouTube değil de muhtemelen başka bir platform tercih edilecek. Böylece firmanın diğer uygulamalar da dahil olmak üzere daha fazla kullanımı sağlanacak. Bu yeni sistem, şimdilik sadece birkaç kullanıcı tarafından tercih edilebiliyor. Muhtemelen ilerleyen zamanlarda, çok daha geniş bir kitle tarafından kullanılacak. Sizce Google firması yaptığı bu çalışmalarla birlikte, Google Play Store oyun kalitesi sahtekarlığını durdurabilecek mi? Tahminlerinizi yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here