Ana sayfa Donanım Güncel Android Auto İle Aracınızdan Herşeyi İsteyebileceksiniz

Android Auto İle Aracınızdan Herşeyi İsteyebileceksiniz

0
Google Asistan güncellenerek

Google, son birkaç yılını akıllı telefon kullanmasını gerektirmeyen araçlar için Android tabanlı bir işletim sisteminde çalışarak geçirdi.

Bu yeni araç içi Android deneyimini daha yakından tanımak üzereyiz.
Google, 2020’de bu sistemleri piyasaya sürmeye başlamak için Volvo ve Audi ile anlaşma yaptı ve geçen yıl boyunca nasıl görüneceklerine dair birkaç örnek gördük.

Android Auto İle Neler Yapabileceksiniz ?

Bu yeni Android tabanlı sistem, modern Android Auto’nun avantajlarını sunacak (Google Play Store’daki otomotiv onaylı uygulama ekosistemine erişim gibi).


Bu; Google Asistan’dan ısıyı açmasını, koltuk ısıtıcılarını kapatmasını ve hatta bakım randevularını ayırtmasını isteyebileceğiniz anlamına gelir.

Sistem aynı zamanda otomobil üreticilerinin farklı stillerine uyacak şekilde özelleştirilebilir ve onlara öngörülen Android Auto (veya bu konuda Apple’s CarPlay) ile elde ettiklerinden daha fazla kontrol sağlar.

Patrick Brady: “Android Auto için, Android Auto’nun telefonunuzda çalıştığı ve uyumlu bir arabaya bağlandığı“öngörülen çözümümüz” olarak adlandırdığımız şeyi benimsemenin bu noktada sorun olmadığını düşünüyorum.

Şiimdi 50’den fazla farklı otomobil markasıyla çalıştığımızı da söylemek istiyorum” dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here