Ana sayfa Donanım Anakartta Devrim Yaratacak X570 Yonga Seti

Anakartta Devrim Yaratacak X570 Yonga Seti

0

Dünyanın en işlevsel anakartlarını üretebilen MSI, son olarak devrim yaratabilecek bir X570 Yonga Seti ile geliyor. X570 yonga setli yepyeni AMD AM4 anakartları, şirketin yeni gözdesi olacak. Bu ürün; hem performans, hem de deneyim açısından son derece önemli katkılarda bulunuyor. Peki bu model hangi özelliklere sahip olacak? İşte detaylar

X570 Yonga Seti Frozr Heatsink Tasarımı

Soğutma bloğu ve daha yüksek dayanıklılık için patentli çift rulmanlı fan ile kullanıcıların karşısına çıkan MSI, Propeller Blade teknolojisini de yer veriyor. Ayrıca bu modelde; Zero Frozr teknolojisinin yardımıyla yonga seti sıcaklığı kişisel tercihiniz doğrultusunda otomatik olarak ayarlanıyor. 3.nesil AMD Ryzen™ işlemcilerin gelişmiş performans algoritmalarını desteklemek amacıyla MSI X570 anakartlarda yeni Frozr Heatsink Tasarımı bu özelliklerle kendisini kanıtlıyor.

Lightning Gen4 Çözümü

Lightning Gen4 M.2 slotları 64 GB/sn’ye varan bant genişliğine sahip olmasıyla önemli bir avantaj sağlıyor. Bütün MSI X570 anakartlarda olduğu gibi; PCle cihazlar ve M.2 depolama birimleri için en yeni PCIe 4.0 teknolojisi tercih edildi.

Core Boost with IR dijital güç tasarımı

Son dönemlerde kendisinden sıklıkla bahsettiren Core Boost teknolojisi, MSI anakartlarında da kullanıma sunuldu. IR dijital güç tasarımını tüm MSI X570 ankartlarda kullanıma açıldı. Çift 8pin güç konnektörleri desteği ile bireştirerek işlemciye kesin ve bozunumsuz bir güç ekleniyor. Yalnızca çok çekirdekli CPU’ları desteklemesi ile değil, aynı zamanda CPU[1] hız aşırtma için mükemmel koşulların oluşmasına destek sağlaması da bu tasarımın avantajlarından.

Sunucu Sınıfı PCB

Sunucu Sınıfı PCB sayesinde; Anakartın bükülmesi engellenerek kararlılığı arttırıldı ve sinyal iletim verimliliği %30’a kadar geliştirildi.

Dragon Center

Dragon Center, Evrensel Windows Platformu (UWP) sayesinde cihazlarda çok yönlü olma avantajı sağlandı. Yeni Dragon Center içine entegre edilen MSI özel yazılımları, arayüz ile kullanıcı deneyimini geliştiriyor. Kullanıcılar; tüm MSI ürünlerini senkronize edebilecek ve istedikleri arayüzü kullanabilecekler.

MEG X570 GODLIKE: Hepsine Hükmedecek Tek Bir Anakart

Bilgisayar meraklıları ve hız aşırtmacıların da ihtiyaçlarına cevap verebilecek olan bu Anakart, sadece oyuncuların ihtiyacına cevap vermeyecek. MEG X570 GODLIKE, OLED ekranlı dinamik gösterge paneline ek olarak, Killer xTend ve en yeni Killer Wi-Fi 6 gibi Killer bağlantı çözümleri gibi avantajlara da sahip. MEG X570 GODLIKE mükemmel soğutma çözümü için yepyeni Frozr Heatsink tasarımını, genişletilmiş Heat pipe ve çift yüzlü M.2 Shield Frozr ile birleştiriyor.

MEG X570 ACE: Rakiplerinize Karşı Üstünlük İçin

aynı anda 2.5G Gaming LAN ve WiFi 6 ile üstün ağ kalitesi için Çift LAN kullanan bu model, Mystic Light Infinity desteği de sunuyor. MEG X570 ACE anakart, oyun meraklıları için biçilmiş kaftan. Audio Boost HD, yüksek tanımlı ses işlemcileri ve ESS analog/dijital dönüştürücüsü (DAC) eşsiz bir ses özeliiği sunuyor.

PRESTIGE X570 CREATION: Sanat Eserini Yarat

 

PRESTIGE X570 CREATION anakart, hayal gücünüzün sınırlarını zorlamak için geldi. WiFi 6, 3 kat daha yüksek hız ve daha düşük gecikme sunan yeni nesil ağ çözümü olarakbu model de bulunuyor. Pipe ve M.2 Shield Frozr. Frozr Heatsink tasarımında patentli çift rulmanlı fan, MSI’ın özel Propeller Blade teknolojisi, PRESTIGE X570 CREATION modelinin artıları arasında. Yepyeni bir MSI yazılımı olan Creator Center ile içerik üretenler farklı senaryolar ve ihtiyaçlar için optimize edilmiş sistem kaynaklarına ve modlara ulaşabiliyor.

MPG X570 GAMING PRO CARBON WIFI: Performan ve Tarz Bir Arada

MPG X570 GAMING PRO CARBON WIFI, M.2 Shield Frozr sayesinde bu yüksek hız aynı zamanda daha iyi bir termal avantaj kazandı. 2400Mb/sn’ye varan 3 kata kadar daha yüksek bant genişliğine sahip WIFI 6 AX gibi gelişmiş oyun sistemi konfigürasyonları, burada hiç zorlanılmadan kullanıldı. Süper hız görünümü öne çıkan yüksek performanslı bu anakart; rengarenk bir özelleştirmeye de sahip. 29 LED efektini bir araya getiren bu ürün, G/Ç paneli sayesinde daha rahat bir kurulum gerçekleştirebiliyor.

MPG X570 GAMING EDGE WIFI

Extended Heatsink Tasarımı  ve anakart üzerinde takılı gelen G/Ç paneli, MPG X570 GAMING EDGE WIFI modelinin aşırı ısınmasını engelliyor. . Ayrıca indirme hızlarını 1.73 Gb/sn seviyesine taşıyan tümleşik Intel wireless-AC ile yüksek hızlı ağ bağlantısını deneyimleyebilmeniz mümkün. MPG X570 GAMING EDGE WIFI anakart, sizleri oyunlar içinde tutsak bırakacak.

MPG X570 GAMING PLUS

MPG X570 GAMING PLUS anakartlar, AMD Ryzen işlemcilerle en konforlu oyun deneyimini sunuyor. özel Frozr Heatsink, genişletilmiş Heatsink Tasarımı ve M.2 Shield Frozr gibi gelişmiş teknolojiler, diğer ürünlerde olduğu gibi bunda da mevcut. X570 GAMING PLUS anakartların uzun ömürlü sistem performansı, hiçbir zahmet yaşatmıyor. Ayrıca daha fazla çekirdeğe sahip işlemcileri destekleyebiliyor ve termal sorunların oluşmasını önleyebiliyor.

Tüm bu ürünlerden hangileri ilginizi çekti? Fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.

Ek Bilgi

 

GAMING Serisi

MEG X570 GODLIKE

MEG X570 ACE

MPG X570 GAMING PRO CARBON WIFI

MPG X570 GAMING EDGE WIFI

MPG X570 GAMING PLUS

PRESTIGE Serisi

PRESTIGE X570 CREATION

PRO Serisi

X570-A PRO

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here