Ana sayfa Haber Amazon Luna Fire TV kullanıcılarına açık

Amazon Luna Fire TV kullanıcılarına açık

Amazon'un Luna bulut oyun hizmeti artık tüm Fire TV kullanıcılarına açık. Luna'nın erken erişim programı yavaş yavaş genişliyor.

0

Amazon Luna, geçen yıl piyasaya sürülmesiyle bulut oyun halkasında Google ve NVIDIA’ya katıldı. Ancak, ABD’de yalnızca davetli küçük bir deneme yoluyla hizmet ömrünün erken erişimde başlamasıyla birlikte, dağıtım yavaş oldu. Lansmanından dört ay sonra, Luna şimdi kitlesini genişletmek için küçük bir adım daha atıyor.

Erken erişim programının son aşamasının bir parçası olarak Amazon, büyük ekran deneyimini tercih eden oyuncuları yakalamak umuduyla artık Fire TV ürünlerinin tüm ABD kullanıcılarına oyun hizmetini sunuyor.

Call of Duty: Cold War multiplayer ücretsiz oldu

AMAZON LUNA FIRE TV İLE NASIL KULLANILACAK

Verge, Fire TV kullanıcılarının uygulamayı indirmeleri ve Luna + kanalına 7 günlük ücretsiz bir deneme yapmaları durumunda doğrudan girebileceklerini, aksi takdirde aylık 6 dolara mal olduğunu bildirdi. Bu, Control, Metro Exodus, Sonic Mania ve GRiD dahil olmak üzere dönen bir oyun dizisine erişmenizi sağlar. O noktadan sonra Amazon, Assassin’in Creed Valhalla ve Watchdogs: Legion gibi oyunlarını anında oynayabileceğiniz Ubisoft + kanalına kaydolma seçeneğiyle birlikte sizi bir Luna canavarı haline getirmeyi umuyor.

Uyumlu cihazlar arasında Fire TV Stick Lite, Fire TV Stick (2. ve 3. nesil), Fire TV Stick 4K, Fire TV (3. nesil), Fire TV Cube, Toshiba Fire TV Edition ve Insignia Fire TV Edition bulunur. Erken erişimde Luna, 1080p ve 60 fps’ye kadar çözünürlüğü destekler – ancak en az 10 Mbps’lik önerilen bir internet hızına ihtiyacınız vardır.

Stadia ve GeForce Now’da olduğu gibi, uyumlu üçüncü taraf Bluetooth kontrol cihazlarını kullanarak Luna oynayabilirsiniz. Ancak Amazon’un gecikmeyi 20 ila 30 milisaniye azaltabileceğini iddia ettiği kendi denetleyicisini denemek istiyorsanız, şimdi bunu 70 $ ‘a davetiye olmadan da alabilirsiniz. Yine de Luna’yı PC ve Mac’te ve iPhone ve iPad’deki web uygulamaları üzerinden kullanmak için davet başvurusunda bulunabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here