Ana sayfa Haber Amazon Assistant, Alışveriş Yaparken Amazon Fiyatlarını Kontrol Ediyor

Amazon Assistant, Alışveriş Yaparken Amazon Fiyatlarını Kontrol Ediyor

0

Online alışverişin en iyi bölümlerinden biri, çok çeşitli fırsatlar ve etailer’lardan alabileceğiniz teklifler. Ancak e-Ticaret web sitelerinde pazarlık yapmak, özellikle aynı üründe farklı fırsatlar sunan tüm web sitelerinde biraz zor olabilir. Amazon, alış veriş yapma sürecini büyük ölçüde kolaylaştırmak amacıyla, Amazon asistan ile birlikte geldi.

Hizmet, Amazon Shopping uygulaması içinde bağımsız bir uygulama olarak ve hatta bir tarayıcı uzantısı olarak sunulmaktadır ve e-ticaret web sitesindeki herhangi bir ürünün fiyatını Amazon’daki aynı ürünün fiyatı ile hızlı bir şekilde karşılaştırmanıza olanak tanır.

Amazon sizler için gerekli kontrolleri sağlar

Alışveriş uygulamasında Amazon Assistant’ı, uygulamanın ayarlarına gidip yeni Amazon Assistant seçeneğine dokunarak açabilirsiniz.

Hizmet, bir kategorideki fiyat karşılaştırmalarını size gösterebilmek için erişilebilirlik ve geri çekilme uygulamaları izinlerini etkinleştirmenizi isteyecektir. Bir kez açtığınızda, asistan şu anda aradığınız ürünün Amazon listesine bağlantı içeren bir sohbet başlığı açar. Üzerine dokunduğunuzda sizi fiyat, puanlama ve SSS bölümlerine hızlı bir genel bakış gösterecek olan Amazon listesine yönlendirecektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here