Ana sayfa Haber Amazfit GTR 2e ve GTS 2e, FCC listelerinde görünüyor

Amazfit GTR 2e ve GTS 2e, FCC listelerinde görünüyor

Xiaomi Mi Band fitness bilekliklerinin tanınmış bir fason üreticisi olan Huami, kendi Amazfit markası altında birkaç yeni yeni ürünü piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

0

FCC’deki sertifikalar bir Amazfit GTS 2e ve bir Amazfit GTR 2e ile ilgili ilk bilgileri ortaya çıkardığından Huami, akıllı saat yelpazesini genişletmek için çalışıyor gibi görünüyor. Bunlar, Huami’nin en popüler iki akıllı saatine daha ucuz alternatifler olabilir.

Amazfit, geçen ay GTR 2 ve GTS 2’yi duyurdu ve şimdi bir FCC listesi, başka bir Huami cihaz seti olan bu akıllı saatlerin ilk ayrıntılarını ortaya koyuyor. İsimlere bakarsak, GTR 2 ve GTS 2 şu anda Avrupa ve ABD’ye özel olduğundan, bunların Hindistan pazarı için normal modellerin versiyonları olabileceği düşünülüyor.

Realme 7 5G fiyatı ve özellikleri sızdırıldı

AMAZFIT GTR 2E VE GTS 2E EKRANLARI

“A2021” model numaralı bir FCC sertifikası, “Amazfit GTS 2e” adlı bir akıllı saatten bahsediyor. Bu nedenle Huami’nin bu sefer “Lite” eklemesinden vazgeçeceği ve bunun yerine daha az göze çarpan “e” işaretini kullanacağı anlaşılıyor. Aşağıda gömülü kullanıcı arayüzü ekran görüntüleri de sertifikasyonun bir parçası olarak yayınlandı. Tıpkı normal GTS 2 gibi, GTS 2e görünüşe göre dikdörtgen bir ekrana sahip.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, “A2023” model numarasına sahip bir Amazfit GTR 2e, FCC tarafından onaylandı. Zaten mevcut olan GTR 2 gibi, Huami de bu model için yuvarlak bir ekran kullanıyor. İki akıllı saatin sözde daha düşük fiyatını sağlamak için üreticinin hangi özelliklerden vazgeçeceği şu ana kadar bilinmiyor. Ancak söylentilere göre EKG, NFC modülü ve WLAN çipi kurtarılabilir.

Yakında yeni GTS 2e ve GTR 2e modelleri hakkında daha fazla şey duymayı umuyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here