Ana sayfa Haber Amazfit Bip U piyasaya sürüldü

Amazfit Bip U piyasaya sürüldü

Hindistan'da Bip S ve Bip S Lite akıllı saatlerini piyasaya sürdükten sonra Amazfit bu sefer de Bip U'yu Hindistan'da piyasaya sürdü.

0

Huami, Perşembe günü Amazfit Bip U akıllı saati piyasaya sürdü. Yeni saat, sensörler tarafından kan oksijenini (SpO2), stres seviyesini ölçmek ve düşük maliyetiyle dikkat çekiyor. Akıllı saatin satışı 16 Cuma günü Hindistan’da başlıyor.

AMAZFIT BIP U AKILLI SAATİN ÖZELLİKLERİ

Saatin detayları Ekim ayı başında Amazon Hindistan’da bir teaser ile bekleniyordu. Online mağazanın ortaya çıkardığı gibi, saatin Apple Watch’a benzeyen bir şekli, 1,43 inç ekranı var. Saat sadece 31 gram ağırlığında. Su geçirmezlik 50 metreye kadar da mevcuttur.

Amazfit giyilebilir ürün; uyku, adet döngüsü ve diğer fitness değişkenlerine ek olarak kandaki oksijen doygunluğunu (SpO2) ve kullanıcının stres seviyesini izlemek için sensörlerle birlikte gelir. Egzersizlere gelince, üretici saatin altmıştan fazla farklı spor aktivitesini izleyebildiğini söylüyor.

Assassin’s Creed Valhalla PC gereksinimleri açıklandı

ANDROID VE IOS’U DESTEKLİYOR

Akıllı saat ayrıca bildirimlerin yayınlanması, müzik kontrolü, Pomodoro Zamanlayıcı, hava tahminlerinin görselleştirilmesi ve doğrudan bilekten benzerleri gibi başka işlevlere de sahiptir. Cihaz, Android ve iPhone (iOS) telefonlara Bluetooth 5.0 ve daha önce Amazfit Uygulaması olan Zepp Uygulaması aracılığıyla bağlanıyor.

Cihazın bataryası, sıfırlanması yaklaşık iki saat süren 230 mAh’dir. Üreticiye göre, bileşen, günlük kullanıma bağlı olarak tek bir şarjla dokuz günlük kullanım süresi sunmak için yeterlidir.

AMAZFIT BIP U NE ZAMAN ÇIKIYOR, NE KADAR?

Saat satışlarının 16 Ekim 2020’de Hindistan’da başlayacağı ve 55 dolar gibi bir fiyatla başlaması bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here