Ana sayfa Haber Alve.com ile akıllı alışveriş

Alve.com ile akıllı alışveriş

0

Akıllı telefonlar aracılığıyla ürün araştırma ve online alışveriş yapma trendinin yükselişte olduğu gerçeğinden yola çıkaran ürün ve fiyat karşılaştırma motoru Alve.com, geçtiğimiz yıl yayınladığı İOS ve Android uygulamalarını baştan aşağı yeniledi. Kısa sürede ilgi gören, kişinin daha ucuz ve hızlı yoldan ulaşabildikleri Alve.com ilk versiyonun ardından yeni sürümler ile mobil alışverişçilere parmak uçlarında bir alışveriş merkezi deneyimi yaşatacak.

çok daha basit bir kullanıcı arayüzüne, daha temiz renklere ve daha iyi ürün fotoğraflarına yer veren Alve.com“un yeni iOS ve Android uygulamaları, kullanıcıların yüzlerce online mağaza arasındaki en uygun fiyatları hızlı ve kolay bir şekilde görebilecekleri anlık duyarlılıkla çalışıyor. Sadece tek bir parmak hareketiyle ürünlere ilişkin diğer kullanıcıların değerlendirmelerini okuyabilen ve teknik özellikleri görüntüleyebilen kullanıcılar, basitleştirilmiş filtre sekmesi aracılığıyla da akıllı alışverişe giden yolda hızlı, basit ve güvenilir bir şekilde ilerliyor.

 

Alve.com“un iOS ve Android uygulamaları web sitesiyle aynı ürün portföyüne yer vererek, kullanıcıların aradıkları ürünlere 6 ana kategoride ulaşmalarını sağlıyor: Teknoloji, moda-güzellik, çocuk-bebek, hobi-spor, ev-bahçe ve oto-moto.

 

Katsikis: “E-ticaretin geleceği m-ticaret”

Bir yıl içinde 250″ye yakın online mağaza işbirliğine, 500″ü aşkın kategoriye ve 2,5 milyondan fazla ürüne ev sahipliği yapan Alve.com“un Türkiye ülke Müdürü Sarantis Katsikis; e-ticaretin geleceğinin m-ticaret olduğunu ifade ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here