Ana sayfa Oyun Haberleri AgarZ Nasıl Oynanır?

AgarZ Nasıl Oynanır?

0
agarZ oyunu n asıl oynanır

Hayatımıza giren akıllı telefonlar, tabletler, bilgisayarlar günlük işleyişleri kolaylaştırmanın yanında keyifli zaman geçirmenizi sağlayacak oyunları da kullanıcılarına sunuyor. Her dönemin ileride kendini gülümseme ile hatırlatan bir oyunu olur. AgarZ da günümüzün en popüler oyunları arasında yer alıyor. Peki, bu oyun nedir ve nasıl oynanır?

agarz

Neler Sunuyor

Çok kolay bir şekilde, tarayıcı üzerinde herhangi bir yükleme işlemi yapmadan oynanabilen Agar.io’nun dünyaya yayılmasıyla birlikte AgarZ gibi pek çok server ortaya çıktı. Bu yeni serverlerin açılmasına sebep olarak ise Agar.io’nun yetersiz kalan yapısı gösterildi. Peki, çağa uyduramayan Agar.io’yu popülerlikte arkada bırakan AgarZ kullanıcılarına neler sunuyor, nasıl oynanıyor?

Agar.io oynanmasını sağlayan bir server olarak tanımlayabileceğimiz AgarZ, şimdilerde Türkiye’nin en büyük Agar.io servisi olarak biliniyor. Öyle yoğun ilgi görüyor ki, bu servera girmek için sıklıkla sıra beklemeniz gerekiyor.

Çoğunluğunu Türklerin oluşturduğu server’in en beğenilen özelliği ise sınırsız skin seçeneğini de içeriğinde barındıryor olması…

agarZ skin

AgarZ Skin

Bu oyunu oynamak için öncelikle server’a girin. Burada Agar.io ekranı karşınıza çıkacak. Kullanıcı adı bilginizi girdikten sonra alt tarafta bulunan alandan skin belirliyorsunuz. Skin bölümünün yanında yer alan AgarZ skin galerisi, bu noktada birçok seçeneğe sahip olmanızı sağlıyor. Burada AgarZ skin için kendi özel skininizi oluşturup bunu diğer oyuncularla da paylaşabilirsiniz.

AgarZ İçin Tıkla

Chat

Agar.io ile aynı şekilde oynanan AgarZ, kullanıcılarına sunduğu yenilikler ile bu noktada ondan ayrılıyor. İkisi arasında görülen en büyük fark ise bu serverda oyuncuların kulanabileceği bir chat ekranı olmasıdır. Chat özelliği sayesinde kişiler server üzerinden bağlantı kurabilir. Ayrıca oyun giriş ekranının alt tarafında yer alan minik kutucuklar pek çok özelleştirme yapmanızı da sağlıyor. Son olarak, oyun kısmında ekranın yukarısında bulunan bir sayaç göreceksiniz. Bu da AgarZ server birincisinin seçilmesi için kalan süreyi sizlere gösteriyor olacak.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here