Ana sayfa Haber Activision PS4 sahiplerini Call of Duty için uyardı

Activision PS4 sahiplerini Call of Duty için uyardı

Activision, Call of Duty güncellemelerini 500 GB PS4'e yükleme konusunda rehberlik yapıyor. Call of Duty indirmelerine yer açmak zor olabilir.

0

Activision PS4 kullanıcılarını Call of Duty için uyardı. Şirket, Call of Duty: Warzone ve Black Ops Cold War güncellemelerini indirmek için konsolunuzda yer bulmanın ne kadar acı verici olabileceğinin farkında ve PS4 konsollarında alanı en iyi şekilde nasıl optimize edeceğinize dair bir rehber paylaşıyor. Yalnızca 500 GB alana sahip.

ACTIVISION CALL OF DUTY PS4 GÜNCELLEME BOYUTLARINI DUYURDU

Black Ops Cold War and Warzone’un 2. Sezonu bugün başlıyor ve indirme, oyunun tamamını mı yoksa sadece Warzone’u kurmuş olmanıza ve hangi konsolda oynadığınıza bağlı olarak farklılık gösterecektir. Sadece Black Ops Cold War’a sahip olan PS4 kullanıcıları 10.5GB güncelleme boyutuna bakarken, sadece Warzone’a sahip olanların 17GB’lık bir güncelleme indirmesi gerekecek.

Sunless Sea bu hafta Epic Games Store’da ücretsiz

İndirme boyutları sorununu ele alan Activision, bir blog gönderisinde 500 GB’lık bir PS4’e sahipseniz neler yapabileceğinizle ilgili bazı bilgileri paylaştı; bu, ihtiyacınız olan tüm güncellemelerin, oyun modlarının ve ekstraların ardından alanınız tükenmeye başlayabilir. Yazıda: “Varsayılan sabit diski 500 GB olan standart bir PlayStation 4’e sahip olanlar, Modern Warfare / Warzone ve Black Ops Cold War’un tüm mod ve paketlerin kurulu olduğu tam sürümlerine sahiplerse yer açmaları gerekebilir” yazıyor.

İKİNCİ SEZON YAMASINI İNDİRMEK İÇİN YER AÇIN

Activision, her iki oyunu da yüklediyseniz ve en son yamaları güncel tuttuysanız, İkinci Sezon yamasını indirmek için yer açmak adına kullanılmayan bazı içerikleri silmeniz gerekeceğini açıklıyor.

Kullanılmayan bu oyun içeriğini kaldırmak için oyunları ayrı olarak başlatmanız gerekir. Black Ops Cold War için ana menüden R3 tuşuna basarak dosya yönetimi ekranına geçebilirsiniz. Buradan kaldırılacak içerik paketlerini seçebilir ve seçebilirsiniz.

Modern Warfare ve Warzone’da, ana menüdeki Seçenekler’e basarak ve ‘Oyun Yüklemeleri’ni bulmak için’ Genel ‘sekmesine giderek dosya yönetimine geçebilirsiniz. Oyun kurulumları menüsüne gittiğinizde, yakın zamanda oynamadığınız veya artık ihtiyacınız olmayan içerikleri bir kez daha seçebilir ve seçebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here