Ana sayfa Mobil Haberleri 48 Mega Piksel Telefon Redmi Satışta

48 Mega Piksel Telefon Redmi Satışta

0
xiaomi redmi

10 Ocak tarihinde raflardaki yerini alması beklenen dünyanın en iyi çözünürlüğe sahip tam 48 mega piksel çözünürlüklü telefonu Redmi için birkaç gün daha sabretmeniz gerekecek. Çin’den sertifikasını alan bu telefonun bazı özellikleri, diğer telefonlarla kıyaslandığında büyük fark yaratıyor. Bu telefonbu kez sıra dışı özellikleri ile piyasayı sallayacak gibi.

48 megapiksel telefon redmi

Redmi Teknik Özellikleri

Öncelikle 48 megapiksel sensöre sahip kamera ve bu yüksek çözünürlüğü destekleyecek güçlü RAM ve işlemci taşıyan bu telefonun ekran boyutu 6 .3 inç olarak tasarlanmış. Pembe ve mor renklerinde kasalara sahip olan bu model Snapdragon 675 işlemci kullanacak. İsminin pro2 olarak konulması konusunda fikir birliğine varılmış gibi görünüyor. Bazı haberlere göre ise isminin redmi 7 olacağı söylenmekte…

redmi

Ocak’taki resmi lansman sonrası tüm bu bilgiler ortaya çıkacak. Şimdilik bütün gerekli sertifikalarını Çin’de almayı Başaran Xiaomi Redmi model telefon özellikle video ve fotoğraf çekimlerinde en iyi isteyen müşterileri hedefliyor. Telefonun ilk satışının Çin’de gerçekleşmesi beklentiler arasında bulunuyor. Daha sonra Amerika Avrupa ve Amazon’da satışa sunulması beklenen yeni model üst düzey amiral gemisi serisi müşterilerle buluşacak. Günümüzde en iyi çözünürlüğe sahip üst düzey telefonlarda 24 MP kadar yükseklere çıkıldı. Ama 48 MP en iyi video-kamera özelliklerini bile geçiyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here