Ana sayfa Haber 2021 yılında hangi Pokemon oyunları geliyor?

2021 yılında hangi Pokemon oyunları geliyor?

Pokémon hayranları, yeni yılın hangi video oyunlarını getireceğini görmek için büyük olasılıkla heyecanlı ve 2021 için çoktan yolda olabilecek birkaç oyun var.

0

Yeni yıl başlarken, birçok Pokemon hayranı 2021 yılında Game Freak’ten hangi yeni oyunları görmeyi bekleyebileceklerini merak ediyor olabilir. Geçen yıl oyunculara, Pokemon Sword and Shield için DLC genişletmeleri de dahil olmak üzere keşfedilecek bir içerik karışımı verildi. Pokemon Home, Pokemon Café Mix ve Pokemon Mystery Dungeon: Rescue Team DX’in piyasaya sürülmesi olacak. 2020 Pokemon serisi için meşgulken, 2021 yılı hayranları için bir o kadar umut verici olabilir.

Facebook’un popüler oyunu Farmville kapandı

POKEMON HAYRANLARI 2021 YILINDAKİ SÜRECİ DÖRT GÖZLE BEKLİYOR

Şu anda, 2006 ana seri oyunları Pokémon Diamond ve Pearl’ün potansiyel bir yeniden yapımı hakkında yaygın spekülasyonlar var. Geliştiriciler tarafından hiçbir şey onaylanmasa da, bir Diamond ve Pearl yeniden yapımına dair sızıntılar ve söylentiler, oyunların Game Freak’in 2021 serisinin bir parçası olduğuna işaret eden internette sürekli olarak ortaya çıkıyor. Bu Diamond ve Pearl yeniden yapımları gerçekse ve Pokémon Ruby ve Sapphire’in yeniden yapımlarına benziyorsa, hayranların dört gözle bekleyecekleri çok şey olacak.

The Pokémon Company, geçtiğimiz yaz Nintendo 64’ün Pokémon Snap’ının yeniden başlatılması için bir teaser yayınladığından, eski Pokémon oyunlarının hayranları daha somut bir yeni sürüm sıraladı. Bu yeni oyunun, Yeni Pokémon Snap’in henüz belirlenmiş bir çıkış tarihi yok. Ancak 2020 ortası duyurusu 2021’de bir Nintendo Switch sürümüne işaret ediyor. Oyunun gerçek bir yeniden yapım mı, yeniden tasarlama mı yoksa tamamen mi olduğu net değil. Yeni başlık. Yeni Pokémon Snap’in ana oyun döngüsü orijinaliyle aynı görünüyor. Ancak oyuncular vahşi doğada Pokémon görüntülerini yakalamak için habitatlar arasında seyahat ediyor.

2021’de Gelebilecek Pokémon Oyunları

Bu yıl çıkma potansiyeli olan bir başka oyun da Pokémon Unite. Ücretsiz oynanabilen MOBA, Switch’in yanı sıra iOS ve Android cihazlarda da oynanabilecek. Bununla birlikte, Pokémon Unite 2020 yazında duyurulduğunda hayal kırıklığı ile karşılandı. Çünkü muhtemelen serideki diğer Pokémon oyunlarıyla aynı çizgiye gelmiyor. Mikro dönüşümlerle dolu bir mobil nakit tuzağı olma potansiyeline sahip. Şu anda Pokémon Unite için belirlenmiş bir çıkış tarihi yok. Geliştiricilerin hayranlarını lansmanı için heyecanlandırıp heyecanlandırmayacağı belli değil.

En önemlisi 2021, Pokémon’un 25. yıl dönümü. Game Freak’in bunu bir şekilde kutlama planları olması muhtemeldir. Bu yüzden hayranlar bu yıl en azından birkaç heyecan verici sürpriz duyuru alabilir. Hayranların zaten bildikleriyle birleştiğinde, Pokémon’un yıldönümü, 2021’in dizi için büyük bir yıl olabileceği anlamına geliyor. Umarım yakında çıkacak içerik hakkında daha fazla bilgi yayınlanacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here