Ana sayfa Blog 2019 Samsung firmasının yılı olacak

2019 Samsung firmasının yılı olacak

0
samsung new
  • Samsung firmasının geçen sene tanıttığı akıllı telefonları dünya çapında büyük bir yankı uyandırmamıştı. Firmanın güncel ürünleri olan Galaxy S9, S9 Plus ve Note 9 modelleri neredeyse 2017 yılının S8, S9 ve Note 8 modelleriyle aynıydı. S9 ve Note 9 serileri, benzer bir tasarım anlayışıyla daha hızlı işlemcilere sahip olarak üretilmişti. 2017 modellerinin yeteri kadar iyi olmasından ötürü de kullanıcılar telefonlarını yenilemeyi tercih etmediler. 2019 yılında Samsung bu gidişatı değiştirmeye hazırlanıyor.

2019 yılında Samsung, kullanılacak pek çok yeni parça ve özelliklerle beraber akıllı telefonlara yeni bir boyut kazandırmayı hedefliyor. Firmanın daha önce tanıtmış olduğu katlanabilir akıllı telefonu bu hedefin bir başlangıcı olarak görülebilir. 2019 yılında 5G teknolojiside Samsung tarafından cihazlarında kullanılacak.

Samsung Galaxy S10’dan umutlu

2019 yılında tanıtılması beklenen Galaxy S10, 5G desteğiyle beraber gelecek. Bu sayede bir filmi cihazınıza indirmek sadece saniyeler alacak. Yeni Galaxy’de ayrıca ekrana gömülü bir parmak izi okuyucusu kullanılması düşünülüyor. Cihaz büyük ihtimalle Snapdragon 855 işlemciyle gelecek.

2019 yılının beklenen Samsung ürünlerinden bir tanesi ise firmanın katlanabilen akıllı telefonu. Katlandığında kompakt bir yapıda olacak olan model açıldığında ise bir tablet görevi görecek. Cihazda o an açık olan uygulamalarda, bu farklı kullanımlar için otomatik olarak senkronize olacak. Samsung’un 2019 yılı için televizyonlarında ve akıllı hoparlörlerinde de bir takım yenilikler yapması bekleniyor.

iPhone 7 ve iPhone 8 Yasaklandı!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here