Ana sayfa Blog 2018-YKS TYT ve AYT Oturumları Temel Soru Kitapçıkları ve Cevap Anahtarları Yayımlandı

2018-YKS TYT ve AYT Oturumları Temel Soru Kitapçıkları ve Cevap Anahtarları Yayımlandı

0
ösym soru kitapçığı

30 Haziran 2018 tarihinde uygulanan 2018-YKS 1. Oturum Temel Yeterlilik Testi (TYT) ve 1 Temmuz 2018 tarihinde uygulanan 2018-YKS 2. Oturum Alan Yeterlilik Testleri (AYT) Soru Kitapçıklarına, 1 Temmuz 2018 tarihinde saat 18.00’dan itibaren aşağıdaki bağlantılardan erişilebilir.

Sorular, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında eser niteliğinde olup, telif hakları ÖSYM’ye aittir. ÖSYM’nin yazılı izni olmadan hiçbir şekilde çoğaltılamaz, dağıtılamaz ve yayınlanamaz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

ÖSYM BAŞKANLIĞI

SYM tarafından düzenlenen Yükseköğretim Kurumaları Sınavı ilk oturumu Temel Yeterlilik Testi (TYT) 30 Haziran Cumartesi günü gerçekleştiriliyor. 2.3 milyon adayın katılacağı YKS sınavı sonrasında soru ve cevapların ne zaman yayınlanacağı sorgulanmaya başladı bile. Yeni sistemin ilk uygulaması bugün gerçekleşirken, adaylar 1 Temmuz  Pazar günü de alan sınavlarına katılım sağlayacaklar. Peki, ÖSYM’nin açıklayacağı YKS sınavı ilk oturumu TYT soru ve cevapları ne zaman yayınlanacak? Temel Yeterlilik Testi (TYT) soru ve cevaplarına haberimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

2018-YKS Temel Yeterlilik Testi (TYT) Soru Kitapçığı ve Cevap Anahtarı

2018-YKS Alan Yeterlilik Testleri (AYT) Soru Kitapçığı ve Cevap Anahtarı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here