Ana sayfa İnternet ZyXEL WAP3205 ile internette uçun!

ZyXEL WAP3205 ile internette uçun!

0

Geniş alanda, güvenli, etkin ve hızlı bağlantı için bire bir

ZyXEL, yeni nesil 802.11n standardını destekleyen 300 Mbps hızındaki Wireless Network Access Point (Kablosuz Ağ Erişim Noktası) cihazı ZyXEL WAP3205 ile yüksek hızlı genişbant internet keyfini ev ve küçük ofislerin ayağına getiriyor. Sıradan bir erişim noktasından farklı olarak erişim noktası, kablosuz istemci, kablosuz bridge, WDS repeater ve universal repeater olarak 5 ayrı modda çalışabilen ZyXEL WAP3205, kullanıcı dostu Türkçe dil desteği, uzman ve başlangıç seviyesi yapılandırma seçenekleri gibi özelliklerle birlikte geliyor.
 
 
Ek maliyetlerden kurtulun
“Universal repeater” modu sayesinde bir ağ üzerinde bulunan tüm ADSL modem ve erişim noktaları ile kablosuz bağlantı kurabilen WAP3205, bu sayede ek maliyet gerektirmeksizin, mevcut kablosuz ağ altyapısını değiştirmeden genişletebiliyor. Ayarlanabilen kablosuz çıkış gücü ve 2 adet güçlü 5 dBi”lik antene sahip olan WAP3205 Access Point, uzak mesafelerdeki kullanıcıların da kablosuz erişimden hızlı ve rahat bir şekilde yararlanmalarına imkan veriyor. Kablosuz çalışma saatleri kullanıcıların isteğine göre ayarlanabilen WAP3205, kablosuz çalışma modunu kullanıcıların olmadığı zamanlarda otomatik olarak kapatarak enerji tasarrufu da sağlıyor.
 

 
Bağlantı güvenliği garanti altında
Gelişmiş güvenlik özellikleri 802.1x/WEP/WPA/WPA2 ile güvenliği garanti altına alan ZyXEL WAP3205, Wi-Fi Protected Setup (WPS) özelliği de tek tuşla kolay ve hızlı güvenlik yapılandırması sağlıyor. Bu özellik kullanıcıları karmaşık güvenlik yapılandırma ayarları ile uğraşmaktan kurtarıyor. Tıpkı cihazların kurulumu gibi, ağ bağlantısı güvenliğini sağlamak da kullanıcıların sadece saniyelerini alıyor. ZyXEL WAP3205, kendisi gibi WPS ve 300 Mbps hızını destekleyen 802.11n USB alıcısı ZyXEL NWD-271N ile de uyumlu bir ikili oluşturuyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here