Ana sayfa Donanım ZyXEL NSA 325 Media Server

ZyXEL NSA 325 Media Server

0

6 TB”a kadar depolama kapasitesi destekli; 1,6GHz işlemcisi, 512MB bellek ve DropBox destekli.
 

Hayatımıza giren Blu-Ray oynatıcılar, TV”ler, ev sinema sistemleri derken bunlara ek olarak gelen alternatif ürünler arasında Media Streaming Playerlar”da geldi. Masaüstü bilgisayarlarınızı ve laptoplarınızın zaten kısıtlı olan depolama kapasitesini film, video ve müzik arşiviniz ile doldurmak yerine, hayatınızda ZyXEL NSA 325″e yer verebilirsiniz.
 

 
NSA325, akıllı telefon ve tablet PC gibi mobil cihazlardan torrent dosyası gönderen Dropbox ile de uyumlu çalışıyor. üründeki verilere tablet, bilgisayar veya akıllı telefonlar ile Wi-Fi bağlantısı üzerinden ulaşılabiliyor. Bunlara ek olarak, USB bağlantısı ile film, video ve fotoğraf aktarımı gerçekleştirilebiliyor. Sistem yedeklemek ve dosya depolamak için yeterli alana sahip NSA325, YouTube ve Flickr gibi ortamlar için otomatik yüklemeleri de destekliyor. Bunun için oturum açıldıktan sonra ürün üzerindeki ilgili klasöre yüklemek istenilen dosyaları sürükleyip bırakmak yeterli. ZyXEL NSA325, otomatik olarak yükleme işlemini gerçekleştiriyor.

Bir 1.6 GHz CPU ve 512 MB bellek ile desteklenen ZyXEL NSA325 2 Bölmeli Power Plus Ortam Sunucusu, evin her odasında daha hızlı mültimedya akış hızı ve eşzamanlı olarak Microsoft Xbox 360, Sony PlayStation 3 veya DLNA TV gibi farklı UPnP ve DLNA sertifikalı cihazlara paylaşım imkanı sağlıyor. iTunes sunucusu, SqueezeCenter, kişisel blog ve fotoğraf albümü sunucusu olarak da kullanılabilecek NSA325, mültimedya içeriklerini bilgisayarlar, masa üstleri ve SqueezeBox üzerinde aktarmayı ve paylaşmayı kolaylaştıran başarılı bir ürün.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here