Ana sayfa Haber Zyxel”in yeni router”ı, yeni nesil LTE kanallarına sahip bir hub

Zyxel”in yeni router”ı, yeni nesil LTE kanallarına sahip bir hub

0

Zyxel, mobilize ürün ihtiyacı olan kullanıcıları 4.5G/LTE router”ı LTE4506 ile karşılıyor. Gigabit ethernet portu çıkışı ile aynı zamanda kullanıcıların iç ortam kullanımını da destekleyen ürün, kablosuz olarak yüksek hızlı IEEE 802.11ac teknolojisiyle hem 2.4GHz hem de 5GHz frekans bandında eş zamanlı yayın yaparken, mobilde ise 2G, 3G ve 4.5G (LTE CAT 6) destekleriyle mümkün mertebe melez bir iletişimi sağlamayı hedefliyor. Seyahat eden ve sürekli hareket halinde olan kullanıcılar, powerbank gibi taşınabilir bu cihaz ile sadece tek bir tuşa dokunarak aynı anda 32 Wi-Fi cihazı destekleyebilen ve mevcut bağlantıyı paylaşmaya imkân sunan LTE4506 ile cihazlarını internete bağlayabilecek.

TE4506 HomeSpot 4G/LTE router, indirme yönünde 40Mhz bant genişliğinde 300Mbps ve yükleme yönünde 20Mhz bant genişliğinde 50Mbps hızı var.  Ayrıca cihazın “tak-çalıştır” tasarımı, kullanıcıların hiçbir teknik ayar yapmadan hızlı ve kolay bir şekilde LTE üzerinden internete bağlanmalarına olanak tanıyor.

Zyxel LTE4506 4G/LTE router’ın Gigabit Ethernet portu sayesinde internetinizi sadece akıllı telefon, laptop, tablet gibi cihazlarınızı değil aynı zamanda kablosuz özelliği olmayan masaüstü cihazlarınızda da ethernet portu aracılılığı ile kullanabilirsiniz. ürünün Gigabit ethernet portu sayesinde küçük ofis gibi işletmelerde switch desteği ile cihazların internetini yedeklemek için de kullanabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here