Ana sayfa Haber Zyxel”in MWC 2017 planları

Zyxel”in MWC 2017 planları

0

Zyxel,27 Şubat-2 Mart tarihleri arasında İspanya”nın Barselona kentinde gerçekleştirilecek Mobile World Congress 2017″de LTE-Mobil Erişim ve bina içi kapsama çözümlerini sergileyecek. 
4,5 ve 5G süreci ile iletişimde bir adım daha ileri gidilerek nesnelerin interneti kavramı daha çok hayatımızın içine dahil olmaya başladı. İnternete bağlı araçlardan, bağlayıcı cihazlara kadar pek çok yeni ürünle beraber iş yaşantımızda ve evlerimizde çeşitli uygulamalar yerini alırken bu gelişmelere uygun yeni nesil servisler ise Zyxel gibi firmalar tarafından tanıtılmaya devam ediyor.

MWC 2017″de yer alacak Zyxel’in Mobil Erişim (LTE) çözümleri, özellikle sabit geniş bant altyapısının yeterli olmadığı pazarları hedefliyor. Zyxel’in yeni 4G LTE-A CAT 6 kapalı ortam IAD”leri, MWC 2017’de kullanıcıların beğenisine sunulacak. Yeni ürünler, tüketicilerin sorunsuz bir şekilde 4G-LTE ağlarına erişebilmesine olanak sağlayacak

MWC’de, büyük binalarda mobil sinyal kapsama alanındaki zorlukların önüne geçmek üzere tasarlanan Zyxel’in In-Building Coverage çözümleri de tanıtılacak. Herhangi bir kapalı mekanda bulunan kişiler genellikle sinyal kuvvetinin açık havada olduğu kadar iyi olmadığından yakınır.

 

Zyxel’in In-Building Kapsama ürünleri ZoneDAS ve MIMO Repeater (çoklu Anten Tekrarlayıcı) ise bu soruna çözüm sunuyor. Yeni ürünler, havaalanları, alışveriş merkezleri, oteller ve ulaşım merkezleri gibi kalabalık ortamlarda sorunsuz bir iletişim sağlamayı amaçladılar.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here