Ana sayfa Haber Zyxel”den yoğun bant genişliği ihtiyacına yönelik enterprise switch ailesi

Zyxel”den yoğun bant genişliği ihtiyacına yönelik enterprise switch ailesi

0

 

 Zyxel, mevcut XGS4500 serisinin yeni ailesi olan XGS4600 serisini tanıttı. XGS4600 Serisi, 28 portlu Gigabit Layer 3 yönetilebilir switch, 4 SFP + Uplink özellikli, XGS4600-32 ve XGS4600-32F olmak üzere iki farklı modele sahip. 

802.11ac teknolojisi, işletmelerin iş yapış modellerini kökten değiştirdi. Her geçen gün artan miktarda veri ve iş uygulamaları kurumların veri ağlarını yeniden yapılandırmalarını zorunlu kıldı. örneğin oteller, okullar, küçük ve orta ölçekli işletmelerde çoklu iş uygulamaları, resim, video gibi multimedya öğeleri, VoIP, vb, kurumların veri iletişim ağlarını zorluyor.

 

Bilgi ağındaki bu aşırı yüklenme ise iş verimliliğini azaltabiliyor.Yoğun bant genişliğine ihtiyaç duyan kurumlar, bu nedenle en yeni teknolojilere sahip ağ cihazlarına gereksinim duyuyor. Zyxel ise XGS4600 Serisi ile kurumların bu ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Layer 3 XGS4600 Serisi, yüksek hızlı bağlantı imkânı sunan Gigabit bağlantısı ve dört entegre 10-Gigabit SFP + yuvasına sahip. Seri ayrıca, ağ kapsamını ve ağ esnekliğini önemli ölçüde genişletmek için çapraz alt ağ iletişimini basitleştiren dinamik yönlendirme özelliğine de bünyesinde barındırıyor.

Katman-3 yığılabilir XGS4600 Serisi, yüksek hızlı bağlantıya olanak tanıyan Gigabit bağlantısı ve dört entegre 10-Gigabit SFP + yuvasın sahip. Seri ayrıca, ağ kapsamını ve ağ esnekliğini önemli ölçüde genişletmek için çapraz alt ağ iletişimini basitleştiren dinamik yönlendirme özelliğine de sahip. Bu özellik, kullanıcıların karmaşık iş süreçleriyle kolayca başa çıkmasına zemin sağlıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here