Ana sayfa Haber ZyXEL”den yeni modem: VMG3312-B10A v2

ZyXEL”den yeni modem: VMG3312-B10A v2

0

 

 

ZyXEL, yüksek çözünürlüklü videolar, müzik servisleri, bulut teknolojileri ve çevrim içi oyunlar için yeni modemini piyasaya sundu. VMG3312-B10A v2 Kablosuz ADSL2+ /VDSL2 isimiyle piyasaya sunulan modemin VDSL2 desteğiyle tek bir operatör üzerinden değil, 3G üzerinden de yedekli olarak çalışabilme yeteneği var. Cihazda bulunan USB bellek portu, ağ üzerinden ağ bağlantılı depolama cihazı imkanı verirkensabit disklerin bağlantılarına da izin verebiliyor. Ağ üzerindeki tüm kullanıcılar ortak depolama alanına veya aynı porta bağlanmış bir yazıcıya erişim sağlayabilirler.

Modemde bakır hatlar üzerinden en yüksek veri transferini sağlayan VDSL2 standartlarıyla, ses, görüntü iletişimleriyle konferans görüşmeleri kesintisiz yapılırken HD videolar ve oyunlar kesintisiz sunulma sözü vaad ediyor.

VMG3312-B10A v2 Kablosuz ADSL2+ /VDSL2 modemi, dışarıdan gelecek olan güvenlik tehditlerine de kapalı. çoklu SSID yazılımıyla 4 adede kadar gizli SSID tanımlama seçeneği, MAC adres filtreleme özelliği ile 32 adede kadar tanımlı cihazların bağlantısı için izinler oluşturuluyor. Modemde bulunan SPI ve dDoS önleme gücü sayesinde dışarıdan gelecek olan gündelik saldırıları da engelleyebiliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here