Ana sayfa Haber Zyxel”den önemli bir bulut çözüm: Nebula

Zyxel”den önemli bir bulut çözüm: Nebula

0

Nebula, karmaşık olmayan kredi tabanlı ve isteğe bağlı lisanslama modeliyle, işletmelerin teknik uzmanlık ya da danışmanlık ücretleri gibi gizli maliyetlerin endişesi taşımadan bulut teknolojilerinin tüm avantajlarından yararlanmalarını da sağlıyor.

İş uygulamalarının hızla bulut üzerine yöneldiğini ve bu yönde de ciddi bir değişim yaşandığını belirten Zyxel Türkiye Kıdemli ürün ve İş Geliştirme Müdürü ömer Faruk Erünsal “Nebula ile işletmeler, bulut tabanlı kontrol merkezi üzerinden ağlarını kolayca yöneterek donanım ve yazılım gibi kendileri için ek maliyet oluşturacak unsurlar hakkında endişe etmeyecekler. Nebula ile en büyük hedefimiz müşterilerimizin üzerindeki karmaşık ürün fiyatlandırma, teknik uzmanlık ve sistem güncelleme gibi yükleri kaldırarak bulut teknolojilerini kolayca kullanmalarını sağlayarak; işlerindeki verimliliklerine destek olmak” dedi.

Nebula ürün portföyü; bulut üzerinde yönetilen erişim noktaları (NAP), bulut üzerinden yönetilen anahtarlar (NSW) ve yine bulut üzerinden yönetilen güvenlik ağ geçitlerinden (NSG) oluşuyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here