Ana sayfa Donanım ZyXEL”dan en şık kablosuz modem

ZyXEL”dan en şık kablosuz modem

0

ZyXEL P-660HN-T1h hem modem, hem dijital çerçeve
 

Bağlantı teknolojileri ürünleri ile tanınan ZyXEL, yüksek hızda internet bağlantısı sunan ADSL2+ modem ailesine bir yenisini daha ekledi. Yeni modem şıklığıyla şaşırtıyor.Dekorasyonla uyumlu, “fotoğraf çerçevesi” görünümüne sahip olan cihaz, evlerdeki gizli teknoloji hazinesi olacak gibi görünüyor.

ön yüzü fotoğraf çerçevesi olacak şekilde tasarlanan ZyXEL P-660HN-T1h, böylece her türlü dekorasyonla da uyumlu bir şekilde kullanılabiliyor. ön taraftan görünmeyen ve bu sayede kablo kirliliğini önleyen 4 Adet 10/100 Mbps ethernet portu da şık tasarımın etkisini güçlendiriyor.
 

Hızlı kablosuz bağlantı

En güncel kablosuz ağ özellikleriyle donatılmış olan ZyXEL P-660HN-T1h, 802.11n desteği ve 150Mbps hızı ile bulunduğu mekanları standart kablosuz modemlere göre çok daha yüksek bir hız ve geniş bir kapsama alanıyla tanıştırıyor. Standart 802.11g destekli 54 Mbps hız sağlayan kablosuz modemlere göre daha yüksek hıza sahip olan P-660HN-T1h sayesinde depolama ürünleri (NSA), dijital medya adaptörleri (DMA) gibi dijital ev cihazlarına kablosuz olarak erişip, dijital içeriği kullanmak çok daha keyifli hale geliyor.

 
Diğer yandan 4 adet Ethernet portu sayesinde ürüne birden fazla kablolu cihaz bağlanabildiği için, harici bir switch alma maliyetine gerek kalmıyor. ZyXEL P-660HN-T1h”nin IP adresi, port, MAC adresi bazında trafik önceliklendirmesi özellikleri ise ağda olası tıkanmaların önüne geçerek kullanıcıların internet keyfinden ödün vermemesine yardımcı oluyor. Anlık veri indirme hızını ve indirilen aylık toplam veriyi gösteren ADSL sayacı ise kullanıcıların internet kullanımını kontrol altında tutmalarını sağlıyor.
 

 

Tek tuşla çevreyi koruyun

Gerek kasa üzerinde bulunan ve enerji tasarrufu için kablosuz bağlantıyı devre dışı bırakan WLAN On/Off butonu, gerekse cihazın WEB arayüzünden yapılan ve kablosuz bağlantının açık-kapalı olacağı saatleri belirlemeyi sağlayan zamanlama özelliği sayesinde modemin kullanılmadığı zamanlarda açık kalmasına engel olunarak, gereksiz enerji tüketiminin de önüne geçilebiliyor. Kullanıcılar isterlerse WLAN On/Off butonuyla kablosuz ağı istedikleri zaman kapatabiliyor, veya önceden yaptıkları zamanlamalar sayesinde cihazı açıp-kapamayı düşünmek zorunda dahi kalmayabiliyorlar.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here