Ana sayfa Haber ZWCAD 2018 ile yüksek performans

ZWCAD 2018 ile yüksek performans

0

ZWCAD 2018, farklı CAD dosya formatlarıyla uyumlu olması, mobil cihazlar için yeni özellikler, yeni arayüz ve daha iyi bir performans ile kullanıcılara sunuluyor.

ZWCAD 2018″i satın alan kullanıcılar yeni özellikler ve güncellemer yayınlandığı anda bu yeniliklere de ulaşabilecekler. Yüzde 100 DWG ve diğer CAD formatlarıyla da uyumlu olan ZWCAD 2018, yeni yüzü ve yeni özellikleri ile kullanıcı deneyimini daha da geliştiriyor.

Mobil ve masaüstü cihazlar arasında esnek iş akışını sağlıyor olması, hem ofis hem de dışarda CAD dosyalarına hızlı bir şekilde ulaşılmasını sağlıyor. Böylelikle proje üzerinde denetleme yaparken, CAD çalışmalarında güncellemeler yapılabilir ve daha sonrasında ofis ortamında bu notlar düzenlenebilir. Her yerde özgür bir şekilde çalışılmasına imkan tanıyor olması ZWCAD 2018″in kullanım alanlarını daha da genişletiyor.

ZWCAD 2018″in öne çıkan yeni özellikleri

Yenilenen arayüz

Kullanıcı deneyimini artırmak için tasarlanan yeni arayüz, daha az parlaklık ve daha yüksek kontrasta sahip. Bu özelliği nedeniyle de uzun saatler boyunca çizim yapan kişilerin gözlerinin yorulmaması sağlanıyor. Son trendlere uygun olarak tasarlanan yeni arayüz, daha sade ve basık bir görünüm ile kullanıcılara sunuluyor.

Hızlı hesap makinesi

CAD çizimleri yaparken hesaplamaların da yapılması gerekiyor ve ZWCAD 2018″in içerisinde masaüstü hesap makinelerinin özelliklerini sunan hızlı bir hesap makinesi de bulunuyor.

Solprof

Teknik çizimler sırasında 3D çizimleri iki boyutlu aktarmak da gerekebiliyor. Solprof ile 3D görüntüleri 2D düzlem paralellerine yansıtarak 2D profil resimleri oluşturabilirsiniz.

Mvsetup

çizimleri model uzayı üzerinden doğrudan yazıcıya göndermek için Mvsetup özelliğini kullanabilirsiniz. İsimlendirilmiş bir yerleşimde çiziminiz üzerine bir başlık bloğu ekleyerek başlık blogu içerisinde görünüm penceresi kümesi oluşturabilirsiniz.

Resim kalitesi

ImageQuality komutu sayesinde resimlerin görüntü kalitesini kontrol edebiliyorsunuz. Bu ayar görüntüleme efektlerini etkiler. Ayarların değiştirilmesi sonrasında ekranın yenilenmesine gerek kalmadan görünüm anında güncellenir.

Lisp Derleyici

Lisp Compiler, .lsp dosyalarının ZWCAD”e yüklenebilen .zelx dosya formatlarına dönüştürülmesini sağlar. Bu özellik Lisp programlarla daha verimli çalışılmasını sağlarken, geliştiricilerin kaynak kodlarının da güvenle korunmasına 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here