Ana sayfa Haber Zuhal Olcay ve Halil Sezai aynı sahnede!

Zuhal Olcay ve Halil Sezai aynı sahnede!

0

Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda bir ilk!

Oyunculuğunun yanı sıra müzisyen kimliğiyle de dikkat çeken, duru sesi ve dinamizmiyle büyük beğeni toplayan Zuhal Olcay ile çeşitli tiyatro ve dizi filmlerde oynayan, 2011 yılında çıkardığı “Seni Beklerken” albümüyle müzik kariyerinde büyük bir çıkış yakalayan Halil Sezai, 23 Eylül Pazar günü saat 21.00’da “Eylül’de Harbiye’de” konserleri kapsamında ilk kez bir araya geliyor.

 

Her iki ismin de orkestralarının aynı anda sahnede yer alacağı konserde sanatçılar kendi parçalarını seslendirecekler. İkilinin ilk defa bir araya geleceği bu özel projede Zuhal Olcay ve Halil Sezai, dinleyenlere düet keyfini de yaşatacaklar.

“EYLüL”DE HARBİYE”DE” 2012 KONSERLERİ
Eşsiz ortamı ile İstanbul’un en güzel konser mekanlarından biri olan Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Tiyatrosu bu sene yine FUNORG’un organizasyonu ile birbirinden özel isimlere ev sahipliği yapacak.

FUNORG tarafından bu yıl ikincisi düzenlenecek olan “”Eylül’de Harbiye”de” 2012 Konserleri ” kapsamında yine sürpriz ve daha önce yapılmamış projeler yer alacak. Her bir konser gerek sahne performansı gerekse ilk kez aynı sahnede yer alacak isimleri ile projeye özel hazırlanmakta. Geceye özel ışık ve dekor tasarımları ile izleyicileri büyülemeye hazırlayan konserler 21 Eylül’de ilk defa aynı sahneyi paylaşacak olan Duman & Büyük Ev Ablukada ile başlayıp, 22 Eylül”de Şebnem Ferah, 23 Eylül”de yine ilk defa geceye özel hazırladıkları şarkılar ile aynı sahnede buluşacak olan Zuhal Olcay & Halil Sezai, 28 Eylül”de Ferhat Göçer/ Symphonic D”Orient ile devam edecek konserler , 29 Eylül”de Şevval Sam ile son bulacak.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here