Ana sayfa Donanım Zengin ses ve renk seçenekleriyle AKG K 518 LE

Zengin ses ve renk seçenekleriyle AKG K 518 LE

0

Dünyaca ünlü profosyonel DJ”lerin görüşleri ve önerileri doğrultusunda AKG ses mühendisleri tarafından hazırlanan K 518 LE müzik tutkunlarının en iyi partneri olacak

3D Axis döner mekanizmasıyla sadece DJ”leri  değil tüm müzik tutkunlarına kolay kullanım, sağlamlık ve konfor sunuyor.
 

Bağlandığı tüm ses kaynaklarından taşınabilir MP3 çalarlardan bile doygun bir ses üretirek bu özelliğine karşın her cebe sığabilecek kadar kompakt bir boyuta sahip.
 

Sahip olduğu yüksek SPL özelliği ile kaliteli ses sunuyor. Arkası kapalı tasarım özelliği ile ortam gürültüsünü engelleyerek efsanevi AKG sesini düşük ses geçişlerinde bile pürüzsüz ve güçlü duymanıza olanak sağlıyor. K518LE”nin esas avantajı, artık bir seçim şansınızın olması. Oldukça sınırlı sayıda üretilen özel serisiyle, yaygın olarak kabul gören DJ kulaklık bir dizi favori renkte sunuluyor. Kırmızı, Yeşil, Sarı, Turuncu, Beyaz, Mavi ve Fuşya renk seçenekleri mevcuttur. K518 Limited Edition (LE) serisinin sunduğu yedi renk seçeneği arasında en sevdiğiniz veya kıyafetinize uyan rengi mutlaka bulacaksınız.
 

Bir kulaklıkta aranan tüm özelliklere sahip AKG K 518 LE kaliteli sesi ve zengin renk seçeneği ile aradığınızı bulacağınız kusursuz bir seçim.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here