Ana sayfa Yazılım Zara, Samsung’un Android cihazlarında

Zara, Samsung’un Android cihazlarında

0

Kullanıcılara Zara”nın en yeni kreasyonlarını görüntüleme ve satın alma olanağı sunan Zara Moda Uygulaması, Samsung”un Android işletim sistemi ile çalışan aygıtlarında…

Samsung, Inditex Group bünyesindeki içerik geliştiricilerle gerçekleştirdiği işbirliği sonucunda, Zara Moda Uygulamasını pazara sundu. Zara”nın göz alıcı koleksiyonlarını ilk kez Android işletim sistemli akıllı telefonlara getiren işbirliği sayesinde moda tutkunları, yeni sezonun en favori parçalarını görüntüleme, anında satın alma ve Zara”nın müşteri hizmetlerinden faydalanma fırsatını bulacaklar.
 

Zara Moda Uygulaması, 6 ay süreyle yalnızca Samsung”un Android işletim sistemiyle çalışan akıllı telefon ve tablet cihazlarında, Samsung Apps üzerinden ücretsiz olarak sunulacak. Kullanıcılar kolayca Zara”nın Kadın, TRF, Erkek ve çocuk kreasyonlarını yükleyebilecek. Uygulama üzerinden sipariş vermek de çok kolay… Uygulamanın sezgisel ara yüzü sayesinde ödeme ve gönderim detaylarını düzenlemek çok basit ve kullanışlı. Siparişin takibini yapmak ve gerektiğinde Zara yetkililerinden yardım almak üzere geliştirilen kapsamlı müşteri hizmetleri de uygulamayı tamamlıyor. Uygulamaya ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here