Ana sayfa Oyun Yüzüklerin Efendisi online geliyor!

Yüzüklerin Efendisi online geliyor!

0

Yüzüklerin Efendisi geri dönüyor

Warner Bros Interactive Entertainment, Yüzüklerin Efendisi onlıne”ın (the lord of the rıngs onlıneTM) 10 eylül 2010″dan itibaren ücretsiz olarak  oynanabileceğini duyuruyor

Turbine ve Codemasters, ödül Kazanan Online Oyunun ücretsiz Versiyonunu Kuzey Amerika- ABD ve Avrupa”da Piyasaya Sunacak.
 

Bugün, Warner Bros. Interactive Entertainment, Turbine”in Yüzüklerin Efendisi OnlineTM”ının (LOTRO) oyuncuların, 10 Eylül 2010″dan itibaren oyunu ücretsiz olarak indirip oynamalarına ve genişletmeler, arama paketleri, ürünler ve hesap hizmetlerini yeni LOTRO Mağazası”ndan satın almalarına izin veren yenilikçi ücretlendirme modelini piyasaya süreceğini duyurdu.

 

 

ödül kazanan kurgusunu genişleten LOTRO, teknolojinin son ürünü grafik ve oyun özellikleri ve şimdiye kadar ancak ücretli özel üyelik gerektiren online oyunlarda bulunan zengin bir dizi özellikle, muazzam Orta Dünya”da harikulade bir macera sunuyor.

Turbine”den LOTRO”nun Yürütücü Yapımcısı Kate Paiz, “LOTRO beta programımız büyük bir başarıya ulaştı, bu yüzden oyunu piyasaya sunmamızda bize yardımcı olan tüm oyuncularımıza teşekkür etmek istiyoruz. Benzersiz ücretlendirme modelimiz endüstride bir devrim yarattı ve Eylül ayından itibaren oyuncular ne için ödeme yapacaklarını seçebilecek ve dünyanın en iyi online oyunlarından birini oynama fırsatını yakalayacak. Orta Dünya”da milyonlarca yeni oyuncuyu konuk etmek için sabırsızlanıyoruz!” dedi.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here