Ana sayfa Donanım Yüzerken müzik keyfi: Sony Walkman Sports

Yüzerken müzik keyfi: Sony Walkman Sports

0

Sony Walkman Sports MP3 Player sayesinde sporu bir yaşam biçimi haline getiren müzikseverler, bu yaz, su altında bile bir daha asla müzikten mahrum kalmayacak

Terlemekten korkmayın!
Su geçirmeyen tasarımı ile sadece suya değil yoğun antrenmanlar sırasında çıkan tere de dayanması, Sony Walkman Sports MP3 oynatıcıyı, sağlığına özen gösterenlerden performans sporu yapanlara kadar herkes için mükemmel hale getiriyor.
 

Koşarken, bisiklet kullanırken ve hatta yüzerken de müzik keyfi
Sony Walkman Sports MP3 Player, kristal gibi net tiz sesleri ve derin basları, olağanüstü bir ses performansı ile sunuyor. Sony”nin tüm üst düzey kulaklıklarında bulunan güçlü sese ek olarak, destekleyici şekilde oturması için yeni bir gerilim bandı da bulunduran oynatıcı ile birlikte küçük, orta ve büyük kulaklıklar da veriliyor. Bu sayede Sony Walkman® Sports MP3 Player, koşu, bisiklet sürme veya yüzme sırasında güvenlik ve uzun süreli kullanım konfor sağlıyor.

Yaklaşık 1.000 şarkı için 4 GB dahili bellek
Sony Walkman Sports MP3 Player, hareket halindeyken şarkıları oynatmak, dondurmak veya değiştirmek ve kolaylıkla sesi ayarlamak üzere sezgisel kontrollere sahip olacak şekilde tasarlandı. Yaklaşık 1.000 şarkı depolama kapasitesine sahip 4 GB dahili belleği ile kullanıcılar kolaylıkla DRM-siz müzik dosyaları ve şarkı listelerini sürükleyip bırakarak Mac veya PC için iTunes, Windows Media Player veya Windows Explorer üzerinden çalabiliyor.


Sekiz saate kadar kesintisiz müzik keyfi ve üç dakikada hızlı şarj

Sony Walkman Sports MP3 Player, tam şarjlıyken sekiz saate kadar şarkı çalabiliyor. Aynı zamanda kullanımı kolay bir hızlı şarj fonksiyonu da sunuyor. Piliniz tamamen bitmiş olsa bile sadece üç dakika boyunca şarj edilmesi halinde, cihaz 60 dakikaya kadar müzik çalabiliyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here