Ana sayfa Mobil Yürürken kaç ağaç kurtardığını söyleyen telefon!

Yürürken kaç ağaç kurtardığını söyleyen telefon!

0

Samsung BlueEarth sürprizleri ve çevreciliği ile geliyor

Güneş enerjisiyle şarj edilebilen, çevreye ilgili önemli günleri hatırlatan, kullanıcısının adımlarını sayarak araç kullanmadığı için kaç ağacı kurtardığını söyleyen 3G uyumlu çevreci telefon Samsung BlueEarth, 28 Aralık 2009″dan itibaren Turkcell İletişim Merkezleri ve anlaşmalı zincir mağazalarında satışa çıkıyor.

TİM ve anlaşmalı zincir mağazalarda 799 TL”ye satışa sunulacak Samsung BlueEarth, 31 Ocak 2010″a kadar anlaşmal kredi kartına 10 taksitle satın alınabilecek. Yenilikçi, yaratıcı bir ürün olan, güneş enerjisi ile şarj edilebilen ve dış yüzeyi geri dönüştürülmeye elverişli plastik malzemeden imal edilen  Samsung BlueEarth”ün ekolojik yaşam sürenler için 4 sürpriz uygulaması bulunuyor.

Ekonomik enerji şarjına da sahip olan Samsung BlueEarth”te enerji verimi standart şarj aletlerine göre yüzde 75 daha yüksek. PVC, BFR, Berilyum, Phthalate gibi maddelerin kullanılmadığı şarj cihazı, işlem bittiğinde alarm vererek işlemi sona erdirmek gerektiğini de hatırlatıyor.

Böylesine çevreci bir telefonun  paketlemesi ile de tamamen çevre dostu yöntemlerle yapılıyor.. Samsung BlueEarth”ün paketi üretilirken ağartıcılar ve çevreye zararlı yapıştırıcılar kullanılmamış, üzerindeki baskı çevreye zarar vermeyen soya mürekkebi ile yapılmış.
 

Teknik özellikleri
*3G HSDPA, Görüntülü görüşme desteği, çift kamera
*3.0″ 16M renk WQVGA TFT
*Titreşim geri bildirimli kapasitif dokunmatik ekran
*3.2 MP video ve fotoğraf kaydeden otofokus kamera
*FM Radio, MP3 Player, GPS
*108 X 53.6 X 14.2 mm / 119g
*USB 2.0, Bluetooth bağlantısı, 16GB SD kart desteği
*Email ve kurumsal email desteği (POP3, IMAP4, SMTP, SSL, SyncML ile Exchange)
*Online widget”lar ve sosyal paylaşım siteler
*1,080 mAh pil
*SOS mesajı, GPS tracker, akıllı arama, müzik arama, widgetler, sanal aranma
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here